Doładowanie konta (najbezpieczniejsza metoda) - na czym to polega?

 

W ostatnim czasie producent gry, firma EA Sports mocniej walczy z osobami nabywającymi coinsy. Karą za zakup monet jest ostrzeżenie lub wyzerowanie stanu coins, a niewielkiej ilości przypadków może to być nawet usunięcie klubu FUT. Ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, cały czas ulepszamy nasze metody dostarczania coins.

 

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom kupujących prezentujemy nowy, ulepszony sposób „Doładowanie konta”, przy którym ryzyko wykrycia przez EA Sports zostało obniżone do absolutnego minimum.

 

Prowizja EA w wysokości 5% jest pokrywana = dostajesz dokładnie tyle coins, ile zamówisz.

 

 

Aktualnie korzystamy z autorskiego skryptu, który przeprowadza doładowania. Dzięki zastosowaniu go przy realizacji, zamówienia składane tym sposobem mają najmniejszą szansę na wykrycie przez EA.

 

Ponad 98% dostaw tym sposobem kończy się brakiem wykrycia przez EA Sports.

 

 

Korzystając z tej metody nie musisz wystawiać żadnych kart. Wystarczy, że podasz nam dane do swojego konta WebApp (jest to całkowicie bezpieczne, więcej informacji poniżej).

 

 

 

Dzięki wykorzystaniu naszego skryptu, doładowanie może być przeprowadzone z kilku różnych kont, a używane podczas procesu karty są kupowane i wystawiane po odpowiednich cenach. Skrypt ma jak najlepiej imitować działania gracza na rynku transferowym.  Zawodnicy sprzedawani są za określony % maksymalnej ceny, co pozwala uniknąć wykrycia przez EA.

 

Nie sprzedajemy zawodników po maksymalnych cenach!

 

 

Przed dokonaniem transakcji trzeba mieć na koncie minimum 200 coins. Konto MUSI również posiadać aktywny rynek transferowy w aplikacji WebApp.

 

Aby skorzystać z tego sposobu należy podać nam dane do swojego konta. Co dokładnie trzeba podać i skąd te dane wziąć zostało przez nas bardzo dokładnie wyjaśnione w tym miejscu: http://supercoinsy.pl/article/jakie-dane-do-konta-trzeba-podac-przy-doladowaniu-konta

 

 

 

Korzystając z tego sposobu nie korzystamy z żadnej karty z Państwa klubu. Przeprowadziliśmy kilka tysięcy doładowań, gwarantujemy, że wszystko w klubie pozostanie nienaruszone. Po zakończeniu transakcji od razu opuszczamy konto i informujemy o poprawnej realizacji zamówienia.Dane kont PSN/XBL nie są potrzebne.

 

Nie możemy zmienić żadnych haseł, ponieważ nie prosimy o hasło e-mail!

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia