Sposoby dostawy coins

Aby zakupić coinsy, należy wybrać jedną z podanych niżej metod dostawy produktu. Od metody dostawy zależy również cena produktu. 

Prezentujemy krótkie opisy tych metod (pełne opisy są dostępne poniżej, a takżę po wybraniu metody, wybraniu ilości coins do zamówienia i przejściu dalej - wyświetla się pełna instrukcja, co należy zrobić, aby dokończyć zamówienie):

  • Zakup wielu zawodników (10k): Należy wystawić wielu zawodników za 10 000 kup teraz, zgodnie z wytycznymi przedstawionymi po wybraniu sposobu. Zalecany dla zamówień poniżej 200 000 coins. Cena: NISKA

  • Doładowanie konta: Nie trzeba wystawiać żadnych zawodników, wystarczy podać nam dane do konta. Cena tu jest minimalnie wyższa, ale należy zauważyć, że w tym sposobie pokrywamy prowizję EA w wysokości 5%.

 

ZALETY SPOSOBU: Nie trzeba mieć dużo coinsów na start. 

WYMAGANE:  minimum 200 coins, lub jedna karta zawodnika możliwa do wystawienia na rynku transferowym (im więcej, tym szybciej przebiegnie transakcja)


A) Na każde kupione 10K trzeba wystawić jedną kartę. Przy kupnie 30K będą to 3 karty, a przy kupnie 100K będzie to 10 kart. Na początku polecamy zakupić tyle kart, ile jest potrzebne do realizacji transakcji. Jeżeli nie mają Państwo tylu coinsów, prosimy zakupić tyle ile jest możliwe. Resztę dokupią Państwo, gdy kupimy pierwszą partię wystawionych kart. Karty najtaniej można pozyskać otwierając brązowe paczki po 400 coins, w każdej z nich znajdzie się minimum 3 zawodników. 


B) Po zakupieniu kart, należy je wszystkie wystawić na rynku transferowym. Wszystkim kartom prosimy ustawić: 

  • Kwota wywoławcza (należy wybrać JEDNĄ z tej listy dla WSZYSTKICH kart): 4100, 4300, 4600, 4700, 4800, 5200, 5300, 5700, 5900, 6100, 6300, 6700, 6900, 7100, 7400
  • Kwota kup teraz: 10 000
  • Czas trwania aukcji: 1 dzień

Jeżeli nie mają Państwo tylu miejsc na liście transferowej, prosimy wystawić tylu, ilu jest to możliwe. Resztę dokupią Państwo, gdy kupimy pierwszą partię wystawionych kart. 

Przykład prawidłowo wystawionego zawodnika: 

 

C) Następnie należy nam podać informacje odnośnie zawodników, zgodnie ze wskazówkami wyświetlającymi się podczas składania zamówienia.

D) Uwaga: w przypadku popularnych nazwisk, typu Garcia, Santos, Nowak, Jones, Hernandez (chodzi o piłkarzy, których wielu jest o takim samym nazwisku w grze) bardzo prosimy o wpisanie pełnego nazwiska wyświetlającego się na karcie. Pełne nazwiska zawodników dostępne są na profilu danej karty w serwisie futhead.com lub futbin.com

 

ZALETY SPOSOBU: Najwygodniejszy i najbezpieczniejszy możliwy sposób, nie trzeba wystawiać żadnych kart. 


WYMAGANE: Przed dokonaniem transakcji trzeba mieć na koncie minimum 200 coins. Konto MUSI również posiadać aktywny rynek transferowy w aplikacji WebApp. Rynek transferowy jest aktywny dla kont, które rozegrały już kilka meczów w ciągu kilku dni w FUT. Aby sprawdzić, czy rynek jest aktywny, należy zalogować się na tej stronie, i następnie wybrać Transfers > Transfer Market. Jeżeli strona po załadowaniu wygląda tak:

to znaczy, że rynek jest aktywny i możemy przeprowadzić doładowanie konta. 


Wystarczy przesłać nam dane niezbędne do doładowania konta. Są to: 

  • e-mail WebApp/Origin, użyty do logowania się na tej stronie;
  • hasło WebApp/Origin, użyte do logowania się na tej stronie;
  • odpowiedź na pytanie zabezpieczające FUT;
  • 6 Back Up Origin Codes (poniżej instrukcja, jak je uzyskać)

       Aby uzyskać 6 Back Up Origin Codes (w j. polskim są to Kody zapasowe), należy zalogować się na tej stronie. Następnie należy wejść w zakładkę Security i przy Back Up Codes nacisnać 'View', tak jak na poniższym obrazku: 

Original untitled 1

Po naciśnięciu "View" pokaże się do wpisania 6-cyfrowy kod EA, który został wysłany na maila. Prosimy sprawdzić maila i wpisać kod. Po zatwierdzeniu wyskoczy '6 Origin Back Up Codes', wygladających tak jak na poniższym obrazku: 


Original untitled 2 

Prosimy je wszystkie skopiować i wkleić nam przy zamówieniu.

Jeżeli nie wiedzą Państwo jaka jest odpowiedź na pytanie zabezpieczające FUT, to
tu 
(kliknij na tu, aby wyświetlić) znajduje się instrukcja, jak można ją zresetować.

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia