Sposoby dostawy coins

Aby zakupić coinsy, należy wybrać jedną z podanych niżej metod dostawy produktu. Od metody dostawy zależy również cena produktu. 

Prezentujemy krótkie opisy tych metod (pełne opisy są dostępne poniżej, a takżę po wybraniu metody, wybraniu ilości coins do zamówienia i przejściu dalej - wyświetla się pełna instrukcja, co należy zrobić, aby dokończyć zamówienie):

  • Doładowanie konta (najbezpieczniejsza metoda): Nie trzeba wystawiać żadnych zawodników, wystarczy podać nam dane do konta FUT (czyli WebApp). Nie możemy zmienić żadnych haseł, ponieważ nie prosimy o hasło e-mail. Przy platformach konsolowych dane kont PSN/XBL nie są potrzebne. Prowizja EA jest pokryta. Coinsy przenosimy korzystając z kart specjalnych, nie używając ich cen maksymalnych. Najwygodniejszy i najmniej skomplikowany sposób.
  • Zakup wielu zawodników (bezpieczniejsza metoda): Nie trzeba dawać dostępu do konta. Należy samemu wystawić zawodników na rynku transferowym, zgodnie z wyświetlającymi się instrukcjami. W przypadku zakupu poniżej 65K strona poprosi o wystawienie wielu zawodników po 4-5K każdy, a w przypadku zakupu powyżej 65K, strona poprosi o zakup na rynku konkretnych kart specjalnych i wystawienie ich za określoną cenę. Jeżeli nie posiada się coinsów na zakup kart specjalnych, a chce się kupić ilość powyżej 65K, strona poprosi najpierw o wystawienie dowolnych zawodników. Nie pokrywamy prowizji EA, która może wynieść nawet około 15% (prowizja ta jest pokrywana przy doładowaniu konta). Metoda wymaga co najmniej minimalnej znajomości rynku transferowego w FUT.

 

 

ZALETY SPOSOBU: Najwygodniejszy i najbezpieczniejszy możliwy sposób, nie trzeba wystawiać żadnych kart. 


WYMAGANE: Przed dokonaniem transakcji trzeba mieć na koncie minimum 200 coins. Konto MUSI również posiadać aktywny rynek transferowy w aplikacji WebApp. Rynek transferowy jest aktywny dla kont, które rozegrały już kilka meczów w ciągu kilku dni w FUT. Aby sprawdzić, czy rynek jest aktywny, należy zalogować się na tej stronie, i następnie wybrać Transfers > Transfer Market. Jeżeli strona po załadowaniu wygląda tak:

 

to znaczy, że rynek jest aktywny i możemy przeprowadzić doładowanie konta. 


Wystarczy przesłać nam dane niezbędne do doładowania konta. Są to: 

  • E-mail WebApp/Origin, użyty do logowania się na tej stronie;
  • Hasło WebApp/Origin, użyte do logowania się na tej stronie;
  • Odpowiedź na pytanie zabezpieczające FUT;
  • 6 Back Up Origin Codes (poniżej instrukcja, jak je uzyskać)

 

       Aby uzyskać 6 Back Up Origin Codes (w j. polskim są to Kody zapasowe), należy zalogować się na tej stronie. Następnie należy wejść w zakładkę 'Security' (Bezpieczeństwo) i przy Back Up Codes nacisnać 'View' (Widok), tak jak na poniższym obrazku: 

 

Original untitled 1

 

Po naciśnięciu "View" (Widok) pokaże się do wpisania 6-cyfrowy kod EA, który został wysłany na maila. Prosimy sprawdzić maila i wpisać kod. Po zatwierdzeniu wyskoczy '6 Origin Back Up Codes', wygladających tak jak na poniższym obrazku: 


Original untitled 2 

Prosimy je wszystkie skopiować i wkleić nam przy zamówieniu.

Jeżeli nie wiedzą Państwo jaka jest odpowiedź na pytanie zabezpieczające FUT, to 
tu 
(kliknij na tu, aby wyświetlić) znajduje się instrukcja, jak można ją zresetować.

 

 

 

 

Sposób polega na wystawianiu zawodników na listę transferową, zgodnie ze wskazówkami które wyświetlają się na stronie podczas transakcji. Nie musisz nic wiedzieć przed wystawianiem zawodników, jedynie należy stosować się do instrukcji podanych na stronie. 

 

Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do przebiegu transakcji, przed zadaniem pytania o przebieg transakcji sugerujemy złożenie zamówienia - formularze do wystawienia zawodników pokazują się przed opłaceniem zamówienia, wraz z dokładnymi instrukcjami co trzeba zrobić.

 

Należy pamiętać o tym, że:

 

- Zawodników niezbędnych do realizacji transakcji można tylko podawać tylko przez naszą stronę. 

 

- W przypadku, gdy nie posiadają Państwo wystarczającej liczby coins do zakupu wszystkich zawodników niezbędnych do realizacji zamówienia, możemy wykupić najpierw część zawodników, a potem kolejnych. W takim wypadku kolejnych zawodników do zamówienia należy podać przez naszą stronę. Link do realizacji zamówienia wyświetli się w mailu, który otrzymają Państwo po zakupu pierwszych zawodników do zamówienia.

 

- Zwracamy kwotę coins przeznaczoną na zakup kart specjalnych zawodników do realizacji zamówienia. Wartość zawodnika musi być zgodna z jego aktualną wartością rynkową, czyli równa najniższej kwocie kup teraz, po jakiej dostępny jest zawodnik na rynku.

 

 

Pamiętaj, że system na naszej stronie będzie wskazywał jakie karty podczas zamówienia należy wystawić. Nie musisz na ten temat wiedzieć nic wcześniej. 

 

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia