Skup kont

Jest to oferta skierowana dla osób posiadających FIFĘ 17 oraz którąś z konsol: PS4, XOne, X360 i PS3.

Oferujemy (z dniem 18.03.2017 zmiana stawek):

30 zł - za konto z aktywnym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp na platformie XOne oraz 10K na koncie

25 zł - za konto z aktywnym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp na platformie XOne

25 zł - za konto z aktywnym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp na platformie PS4 oraz 10K na koncie
20 zł - za konto z aktywnym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp na platformie PS4 

15 zł - za konto z aktywnym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp na platformie X360 oraz 10K coins na koncie
10 zł - za konto z aktywnym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp na platformie X360

10 zł - za konto z aktywnym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp na platformie PS3 

Na inne platformy kont obecnie nie potrzebujemy. Możemy skupić konto na którym znajduje się nie więcej, niż 200K coins. Powyżej tej ilości, możemy skupić jedynie same coinsy z konta.

Rozszerzenie listy transferowej jest mile widziane, ale nie płacimy już nic za nie. Jeżeli na koncie są coinsy, możemy zapłacić za nie dodatkowo. Mile widziane chociaż 5000 coins na każdym koncie!

Płatność możemy nadać:

- przelewem
- PSC (tylko dla kwot podzielnych przez 20 i 30, jeżeli cena wynosi np. 25 zł to przez PSC możemy zapłacić 20 zł)
- paypalem
- voucher do użycia w naszym sklepie, o wartości 15% większej niż kwota za konto (można wykorzystać go na dowolny produkt z naszego sklepu, w tym oczywiście coinsy). W przypadku chęci wyboru tej formy płatności, prosimy wpisać ją w komentarzu - bo nie ma jej do wyboru w liście.

Dane do płatności przelew/paypal najlepiej jest zostawić w wysyłanych Uwagach.

Do konta należy podać:
- e-mail do konta (UWAGA: nie akceptujemy maili ze skrzynek: @yahoo.com, @gmail.com, @o2.pl, @mail.com i innych, gdzie nie można zmienić zapasowego maila, bądź numeru telefonu do weryfikacji. Rekomendujemy skrzynki: @onet.pl i @interia.pl
- hasło Origin / WebApp (można je sprawdzić na tej stronie:https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app )
- hasło PSN (dla kont PS) bądź hasło XBL (dla kont Xbox) (Prawidłowość danych logowania PSN można sprawdzić tu: https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action , a XBOX tu: http://live.xbox.com )
- hasło e-mail (można je sprawdzić przy logowaniu się na pocztę)
- odpowiedź na pytanie zabezpieczające FUT

Podane dane należy nam wysłać uzupełniając poniższy formularz

Uprzejmie prosimy o sprawdzenie poprawności danych przed wysłaniem konta, podanie niepoprawnych danych wydłuża czas sprawdzenia o około 24h.

Konto po wysłaniu go sprawdzamy do 24h, często udaje się to w kilka godzin. W nagłych przypadkach, zastrzegamy sobie możliwość sprawdzenia go do 48h.

A teraz - co trzeba zrobić (dla osób początkujących)?
Należy stworzyć najpierw nowy adres e-mail, następnie w zależności od konsoli zarejestrować nowe konto w PS Network, lub w Xbox Live. Adres e-mail nie może być stworzony na tymczasowej skrzynce e-mail, musi być możliwość zmiany hasła do niego. Po stworzeniu konta należy na tym koncie włączyć FIFĘ 17, wejść do Ultimate Team i założyć klub FUT. Nazwę klubu prosimy zostawić domyślną, jak i nie zmieniać ustawień. Na koncie musi być przynajmniej 200 coins. Żeton do drafta można sobie wykorzystać. Weryfikację logowania Origin prosimy koniecznie ustawić na adres e-mail, nie na numer telefonu.
Ważną rzeczą dla nas jest, aby konto miało dostęp do rynku transferowego w WebAppie. Rynek transferowy w WebApp działa wtedy, jeżeli da się po zalogowaniu na konto przez tą stronę:https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app wyszukać jakiegokolwiek zawodniku na rynku. Prosimy zwrócić uwagę, że sam WebApp będzie działał od razu po założeniu konta, ale już rynek transferowy nie. Nie ma dokładnych wytycznych, kiedy ten dostęp jest odblokowany, ale na pewno trzeba kilka (ile dokładnie - nie wiemy) dni logować się w grę i rozegrać kilka meczów. Nie trzeba ich grać "na poważnie", wystarczy wyjście z meczu zaraz po jego rozpoczęciu, albo nawet odłożenie pada na czas gry. Wystarczy sama gra offline.

Z jednej konsoli można stworzyć maksymalnie 10 klubów FUT, ponieważ taki jest limit ustanowiony przez EA.

 

W polu 'dodatkowe uwagi' bardzo prosimy napisać na jaką platformę wysyłają Państwo konto.


Pola oznaczone * są obowiązkowe i należy je wypełnić.

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia