Sprzedaj COINS

Aby sprzedać nam coinsy do FIFY 18, wybierz platformę na którą posiadasz coinsy i wpisz ilość, jaką posiadasz na sprzedaż. Aby móc sprzedać coins, należy posiadać aktywny rynek transferowy w aplikacji WebApp. 

 

UWAGA: Ważne jest to, jaką ilość coinsów masz na koncie, a nie jaką masz ogólnie. Wycena pod każde konto dokonywana jest oddzielnie, tak samo kwota "Pokrycie strat w wypadku bana" jest OSOBNA dla KAŻDEGO konta.

 

W celu sprzedaży nam coins będziemy prosić o udostępnienie nam WebAppa do samego konta. Nie prosimy o hasło e-mail, więc nie możemy zmienić na koncie żadnych danych. Konta nie zabieramy, a jedynie musimy mieć do niego dostęp na czas sprzedaży.

 

 

Za coinsy możemy zapłacić za pomocą:

- Przelewu bankowego

- PaySafeCard

 

Ile trwa sprzedaż coins?

 

Dokładny czas realizacji zależy od ilości otrzymanych przez nas kont. Dane do konta sprawdzamy z reguły w ciągu kilku godzin (maksymalnie w 24h), a opróżnienie konta z coinsów następuje przeważnie w następne 24-96h. Jeżeli konto zawiera więcej, niż 1000K coins, to opróżnienie go następuje w ciągu kilku dni roboczych. Dokładny termin jest zależny od warunków na rynku i popytu, a przede wszystkim aktualnej kolejki. O stan kolejki zawsze można zapytać się przez panel "wiadomość do zlecenia". Jeżeli nie chce się czekać określoną ilość czasu, można anulować zamówienie. Dopóki konto ma status "Przyjęte do realizacji, oczekuje w kolejce", można w pełni korzystać z trybu FUT na koncie. Kiedy zlecenie ma status "W trakcie realizacji", na konto nie można się logować. Jeżeli ktoś jest zalogowany na koncie, gdy chcemy zacząć pobierać z niego coinsy, zlecenie jest przesuwane dalej w kolejce. Nawet gdy pobieramy coinsy z konta, można używać gry we wszystkich innych trybach, poza FUT. Prosimy zostawić nam jak najwięcej wolnych miejsc na liście transferowej na koncie.

Aby informować Państwa o przebiegu transakcji, wysyłamy mailowo powiadomienia o statusie transakcji. Są to:

 

"Przyjęte do realizacji, oczekuje w kolejce" - gdy dane do konta są prawidłowe, a konto oczekuje na rozpoczęcie przenoszenia z niego coins. Taki status zależy wyłącznie od tego ile dostajemy zleceń sprzedaży i popytu na coinsy. O przewidywany czas realizacji można zawsze zapytać się przez wiadomość do zamówienia. Gdy zlecenie ma taki status, można logować się i grać w tryb FUT. Jeżeli jednak będziemy chcieli zacząć korzystać z konta, i będzie ktoś zalogowany, to opóźni to realizację zamówienia.

 

"W trakcie realizacji" - oznacza to, że zamówienie jest w trakcie realizacji. Z reguły nie trwa to dłużej, niż około 24-72h. Wszystko zależy od ilości monet na koncie i popytu na coinsy. Jeżeli konto ma dużą ilość coins, może potrwać to kilka dni. Gdy zamówienie ma taki status, prosimy nie logować się na konto i nie zmieniać ilości monet na koncie. Można korzystać z FIFY z trybów wszystkich innych, niż FUT.

 

"Zrealizowane, oczekuje na zapłatę" - oznacza to, że można zalogować się już na konto, a płatność zostanie nadana w max 48h (z reguły 24h). W przypadku ukończenia zlecenia w weekend (od piątku do niedzieli), płatności nadawane są masowo w niedzielę. Płatności realizowane są masowo, 3 razy w ciągu tygodnia.

 

"Zapłacone" - płatność została nadana. Jeżeli została wybrana płatność przelewem bankowym, trafi na konto w ciągu  2 dni roboczych.

 

 

WYBIERZ PLATFORMĘ Wpisz ilość, którą posiadasz Informacja o cenie
K
Otrzymasz: 0,00

Od 100K do 20000K: 23 zł za 100K

K
Otrzymasz: 0,00

Od 100K do 15000K: 22 zł za 100K

K
Otrzymasz: 0,00

Od 50K do 1000K: 25 zł za 100K

K
Otrzymasz: 0,00

Od 100K do 15000K: 15 zł za 100K

 

 

Dlaczego warto nam zaufać? Dlaczego lepiej zlecić sprzedaż swoich coins nam, a nie próbować to robić samemu?

 

Jesteśmy zaufanym partnerem, skupiliśmy już coins od bardzo wielu klientów w ciągu kilku lat, na przestrzeni kilku wersji FIFY. To, co nas wyróżnia, to jawne przedstawienie warunków przed transakcją i ich dotrzymanie po zakończonej transakcji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w takim biznesie zaufanie jest sprawą podstawową i wszystko robimy rzetelnie i uczciwie. 

Z dużą skutecznością jesteśmy w stanie przewidzieć jakie działanie na koncie powoduje bana i robimy wszystko, aby ban na koncie się nie pojawił. A w najgorszym wypadku - pojawił się po zakończeniu przenoszenia coins, a nie w trakcie. 

 

Dotychczasowe statystyki:

 

W FIFE 18 zrealizowaliśmy już ponad 1000 zleceń (stan na grudzień 2017) sprzedaży coins. Największe konto, jakie opróżniliśmy było z ilością 8.2 mln.

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia