Sprzedaj COINS

Aby sprzedać nam coinsy do FIFY 18, wybierz platformę na którą posiadasz coinsy i wpisz ilość, jaką posiadasz na sprzedaż. Aby móc sprzedać coins, należy posiadać aktywny rynek transferowy w aplikacji WebApp. 

UWAGA: Ważne jest to, jaką ilość coinsów masz na koncie, a nie jaką masz ogólnie. Wycena pod każde konto dokonywana jest oddzielnie, tak samo kwota "Pokrycie strat w wypadku bana" jest OSOBNA dla KAŻDEGO konta.

W celu sprzedaży nam coins będziemy prosić o udostępnienie nam WebAppa do samego konta. Nie prosimy o hasło e-mail, więc nie możemy zmienić na koncie żadnych danych. Konta nie zabieramy, a jedynie musimy mieć do niego dostęp na czas sprzedaży.

 

Za coinsy możemy zapłacić za pomocą:

- Przelewu bankowego

- PaySafeCard

- PayPal

Ile trwa sprzedaż coins?

Dokładny czas realizacji zależy od ilości otrzymanych przez nas kont. Dane do konta sprawdzamy z reguły w ciągu kilku godzin (maksymalnie w 24h), a opróżnienie konta z coinsów następuje przeważnie w następne 24-48h. Jeżeli konto zawiera więcej, niż 1000K coins, to opróżnienie go następuje w ciągu kilku dni roboczych. Dokładny termin jest zależny od warunków na rynku i popytu.

Płatność nadajemy w ciągu 24h od przeniesienia coinsów z konta.

Jeżeli jesteś producentem, lub dostawcą coins i produkujesz duże ilości coins regularnie, możesz zawiązać z nami współpracę i dostarczać nam coinsy regularnie. Istnieje wtedy możliwość negocjacji warunków i ceny sprzedaży, jak i sposobu dostawy coins. W tym celu prosimy o kontakt pod wspolpraca@supercoinsy.pl lub Skype o nazwie globaltradecooperation@gmail.com 

WYBIERZ PLATFORMĘ Informacja o cenie Wpisz ilość, którą posiadasz

Platforma PS4:

Od 100K do 250K: 70 zł za 100K
Od 250K do 1000K: 60 zł za 100K

K
Otrzymasz: 0,00

Platforma Xbox One:

Od 100K do 250K: 70 zł za 100K
Od 250K do 1000K: 60 zł za 100K

K
Otrzymasz: 0,00

Platforma PS3:

Od 50K do 200K: 40 zł za 100K
Od 201K do 500K: 30 zł za 100K

K
Otrzymasz: 0,00

Platforma Xbox 360:

Od 50K do 150K: 40 zł za 100K
Od 151K do 500K: 30 zł za 100K

K
Otrzymasz: 0,00

Platforma PC:

Od 50K do 1000K: 40 zł za 100K

K
Otrzymasz: 0,00

 

 

Dlaczego warto nam zaufać? Dlaczego lepiej zlecić sprzedaż swoich coins nam, a nie próbować to robić samemu?

 

Jesteśmy zaufanym partnerem, skupiliśmy już coins od bardzo wielu klientów w ciągu kilku lat, na przestrzeni kilku wersji FIFY. To, co nas wyróżnia, to jawne przedstawienie warunków przed transakcją i ich dotrzymanie po zakończonej transakcji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w takim biznesie zaufanie jest sprawą podstawową i wszystko robimy rzetelnie i uczciwie. 

Sprzedaż coins jest obecnie związana z ryzykiem zbanowania konta, które często następuje w ciągu kilku lub kilkunastu godzin od zaczęcia sprzedaży coins z konta. Mamy świadomość tego ryzyka i konta opróżniamy tak, aby osoba sprzedająca nam coinsy mogła zarobić jak najwięcej. W przypadku samodzielnej sprzedaży szczególnie większej ilości coins należy pamiętać o fakcie bana, sporo osób decydując się na ich samodzielną sprzedaż mając na sprzedaż łącznie np. 3 mln, sprzeda komuś jedynie 200K i konto zostanie zbanowane, a zarobek przepadnie. My do takich sytuacji nie dopuszczamy, czego dowodem jest kwota w "Pokrycie strat w wypadku bana". Jej wysokość jest zależna od tego, jakie warunki oferują nam nasi stali dostawcy.

 

Skąd wynika różnica w oferowanych stawkach coins? Dlaczego za największe ilości coins są niskie stawki?

 

Wynika to z faktu, że wiemy jakie jest ryzyko związane ze sprzedażą i banami i staramy się nim umiejętnie zarządzać - tak, aby sprzedający nam coinsy mógł również zarobić jak najwięcej. Wszystkie sprzedane nam konta staramy się opróżniać w ciągu 1 dnia, a najlepiej w ciągu kilku godzin. Dlatego największe ilości sprzedajemy hurtowo do zagranicznych partnerów, z którymi współpracujemy, za znacznie obniżone ceny.

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia