Dlaczego warto kupić FIFA Coins na SuperCoinsy.pl?

Widzisz składy swoich kolegów lub znanych YouTuberów i żałujesz, że brakuje ci coins na takie karty? W twojej głowie pojawia się myśl o zakupie monet do FUT, ale boisz się o bezpieczeństwo swojego konta i nie wiesz jakiego sprzedawcę wybrać? Oto kilka powodów dlaczego warto wybrać właśnie SuperCoinsy:

 

1. Bezpieczne metody dostawy

 

SuperCoinsy: unikalne i możliwie najbezpieczniejsze metody dostawy, priorytetem transakcji jest bezpieczeństwo konta

 

Większość sprzedawców coins: często wykrywane sposoby dostawy, ryzyko utraty konta w wyniku bana

 

Używamy tylko i wyłącznie opracowanych przez nas bezpiecznych metod dostawy coins, które umożliwiają bezpieczny zakup nawet wielomilionowych ilości coins za jednym razem. Działanie metod stale monitorujemy dokonując testów na naszych wewnętrznych kontach, aby maksymalnie zminimalizować ryzyko wykrycia transferu. Dzięki naszemu doświadczeniu, szansa na wykrycie wynosi zaledwie 1% i z każdym miesiącem, dzięki naszym staraniom się zmniejsza. Inni sprzedawcy używają sposobów dostawy coins, które były bezpieczne kilka miesięcy temu. Nie są w stanie takich metod ulepszać, bo nie posiadają odpowiedniej wiedzy na temat rynku FUT. Ich sposoby często nie pozwalają na przeniesienie większej ilości coins przy jednym zakupie.

 

2. Pomoc przy zakupie

 

SuperCoinsy: dokładne instrukcje zakupu wraz z obrazkami, czat na żywo ze stale dostępnym konsultantem

 

Większość sprzedawców coins: brak pomocy online, utrudniony kontakt

 

Podczas zakupu na supercoinsy.pl otrzymasz dokładne instrukcje co zrobić, aby otrzymać monety. Prezentujemy szczegółowe instrukcje, w których dla ułatwienia zamieściliśmy również screeny. W razie jakichkolwiek problemów można skorzystać z pomocy naszego konsultanta, który jest stale dostępny na czacie na żywo. Zajmuje się on jedynie pomocą klientom, nie realizuje zamówień (tym zajmują się inni pracownicy), co sprawia, że szybko może odpowiedzieć na nurtujące pytania.

 

3. Dostępność coins

 

SuperCoinsy: coinsy dostępne zawsze, na każdą z platform (PS4, Xbox One, PC)

 

Większość sprzedawców coins: częsty brak monet na sprzedaż, nie można zamówić większych ilości coins

 

Największy polskojęzyczny skup coins do FIFY 19 na naszej stronie gwarantuje nam stały dopływ coins na sprzedaż. Mamy dostępne monety na wszystkie platformy non stop. Od premiery sklepowej FIFY 19 nie było sytuacji, aby brakło nam coins. Nie mamy również problemu z dostarczeniem większych ilości, można u nas zamówić nawet kilka-kilkanaście milionów. Na innych stronach bardzo często monety są niedostępne a zakup dużej ilości niemożliwy. Chęć na nabycie coins pojawia się zazwyczaj pod wpływem chwili, odwiedzając supercoinsy.pl macie pewność, że otrzymacie upragnioną liczbę monet.

 

4.  Godziny realizowania zamówień

 

SuperCoinsy: kilku pracowników online, sklep otwarty codziennie (365 dni w roku, nawet w święta). Stałe godziny pracy: 10-23

 

Większość sprzedawców coins: dostawa zależna od 1 osoby, brak możliwości zakupu w święta, często kilkugodzinne przerwy w pracy

 

U większości coinsellerów wszystkim zajmuje się 1 osoba. Takie rozwiązanie sprawia, że odpisując na pytania klientów, taki sprzedawca nie może jednocześnie realizować zamówień. Dodatkowo jeśli coś mu wypadnie i jest offline, nie da się z takim sprzedawcą skontaktować i realizacja wydłuża się o nieokreślony czas. U nas w tym samym czasie dostępnych jest kilku pracowników, którzy mają określone obowiązki. Inna osoba zajmuje się realizacją zamówień, inna odpowiada na pytania klientów. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy zminimalizować czas dostawy monet i pomocy kupującym. Dodatkowo pracujemy codziennie w stałych godzinach 10-23, 365 dni w roku. Jeśli chcesz kupić monety w święta typu Boże Narodzenie lub Wielkanoc, u nas możesz to zrobić. Dzięki temu nie przepadnie ci żadna czasowa promocja :)

 

5.  Promocje i atrakcje dla klientów

 

SuperCoinsy: promocje z okazji różnych eventów, częste kody rabatowe. Różnego rodzaju bonusy przy zakupie, np. darmowe karty specjalne, bonusowe monety. Wiele konkursów na fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/SuperCoinsy/

 

Większość sprzedawców coins: bardzo rzadkie promocje, brak ciekawych bonusów przy zamówieniach

 

Z okazji prawie każdego eventu w FUT pojawia się u nas tematyczna promocja. Staramy się, aby atrakcje dla klientów były powiązane z danym wydarzeniem w Ultimate Team. Przykładowo na Black Friday dokładaliśmy darmową czarną kartę (In-Form) do zamówień. Na Boże Narodzenie do zakupów coins dodawaliśmy prezent w postaci gratisowych monet, czy kart specjalnych. Kilka razy w tygodniu na naszym fanpage pojawiają się konkursy, w których wygrać można coinsy lub karty. Wziąć udział może każdy, kto śledzi nasz stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/SuperCoinsy/

 

6.  Doświadczenie

 

SuperCoinsy: duże doświadczenie i wiedza na temat rynku FUT. Monety sprzedawaliśmy w FIFIE 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20

 

Większość sprzedawców coins: niewielka wiedza na temat rynku FUT, zwykle oparta jedynie na wiedzy z aktualnej edycji FIFY

 

Sprzedaż coins prowadzimy od kilku lat. Monety sprzedawaliśmy w każdej edycji gry od FIFY 14 włącznie (FIFA 14, FIFA 15, FIFA 16, FIFA 17, FIFA 18, FIFA 19, obecnie FIFA 20). Każdego roku ulepszaliśmy i w razie potrzeby zmienialiśmy nasze metody dostawy, tak, aby produkt dostarczyć w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Przez ten czas widzieliśmy i przeanalizowaliśmy wiele zachowań na rynku transferowym. Pozwala nam to znacznie zminimalizować ryzyko występujące przy przenoszeniu monet. Inni sprzedawcy zwykle opierają się na wiedzy jedynie z aktualnej edycji. Dodatkowo w odróżnieniu od nas większość coinsellerów działa przez krótki czas. Po pojawieniu się problemów kończą działalność i kontakt z nimi staje się niemożliwy.

 

Jeśli powyższe argumenty nie przekonały Was do zakupu monet u nas może zrobią to opinie zamieszczone na zewnętrznych stronach. Inni sprzedawcy zazwyczaj szczycą się opiniami na swojej stronie (które moderują i wybierają tylko te najlepsze, innych nie zamieszczają), próżno szukać informacji o nich w sieci. My od kilku lat otrzymujemy opinie, że jesteśmy zaufanym sprzedawcą. Przykłady (dane personalne zamazane ze względu na RODO):

 

 

Oraz linki do zewnętrznych stron, na których pojawiły się opinie o naszym serwisie:

 

https://zapytaj.onet.pl/Category/029,012/2,31150151,Czy_supercoinsypl_to_zaufana_strona.html

https://www.mpcforum.pl/topic/1340983-supercoins-zaufana-strona/ -> OPINIA Z 2014 ROKU

https://www.cshacked.pl/supercoinsy-legit-stronka-t128223/

 

Kolejnym dowodem na naszą wiarygodność jest liczba fanów na Facebooku. Przez kilka lat działalności zgromadziliśmy ich ponad 19 tysięcy.

 

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia