FAQ FIFA 20

 

1. Sprzedaż coins FIFA 20

 

Kiedy wystartuje sprzedaż i jakich cen można się spodziewać?

 

Sprzedaż coins do FIFY 20 powinna wystartować w ciągu 48h od startu dostępu WebApp, który jest planowany na 18.09.2019. Na sam start należy spodziewać się cen około 100 zł od każdego 100K. Ceny powinny wraz ze startem gry spaść i na początku października w miarę się ustabilizować. Niestety ciężko podać dokładne wartości, gdyż zależą one od rynku – a w każdej FIFIE wygląda to często nieco inaczej.

 

Jak bezpieczny jest zakup coins i dlaczego warto zakupić je od nas?

 

Dostarczając coinsy na Państwa konto mamy świadomość, że najważniejsze jest bezpieczeństwo Państwa konta. Dlatego opracowujemy dość złożone metody dostawy monet, aby upewnić się że bezpieczeństwo zostanie zachowane.

 

W FIFIE 19 mieliśmy najwyższy wskaźnik niewykrywalności naszych dostaw, który wyniósł 99.7%. Przy czym w kilku ostatnich miesiącach gry nie zanotowaliśmy żadnego wykrycia w kupnie monet, co jest bardzo dobrym prognostykiem na kolejną edycję gry.

 

Bezpieczeństwo dostawy jest oczywiście najważniejsze, ale nie zaniedbujemy też innych istotnych dla Państwa czynników. Dlatego też zamówienia dostarczamy w godzinach 10:00 – 23:00, przez 365 dni w roku. Przez cały ten czas na naszej stronie jest aktywny LiveChat, gdzie mogą szybko Państwo uzyskać informację na temat statusu swojego zamówienia, czy na inną intrygującą Państwa kwestię. Dbamy też o to, aby czas dostawy monet był możliwie jak najkrótszy.

 

Planując sprzedaż przede wszystkim dbamy o to, aby coinsy były u nas stale dostępne. Stąd, jeżeli widzą je Państwo dostępne u nas na stronie do zakupu, mogą mieć Państwo pewność że otrzymają swój produkt.

 

2. Skup coins FIFA 20

 

Start skupu coins nastąpi w dzień, w którym zostanie uruchomiony WebApp do FIFY 19 – czyli najprawdopodobniej 18 września. Na sam początek należy spodziewać się stawek w okolicach 50 zł od każdego 100K PS4 i Xbox One, oraz 40 zł za każde 100K na PC. Stawki na samym początku będą się szybko zmieniać i będą dostosowane do aktualnych warunków rynkowych. Na sam początek coinsy będziemy skupować już od co najmniej 50K na koncie. Będziemy korzystać z najbardziej bezpiecznych metod przenoszenia coins. Abyśmy mogli skupić coinsy z konta, wymagany będzie odblokowany rynek transferowy w aplikacji WebApp.

 

3. Skup kont WebApp

 

Skup kont z odblokowanym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp nastąpi w dniu, w której pierwsi gracze uzyskają dostęp do pełnej wersji gry – czyli 24 września. Należy pamiętać, że każde sprzedane nam konto musi zostać zalogowane w FUT w FIFIE 20. Nawet, jeżeli bez tego rynek jest odblokowany. Powód jest prosty – jeżeli nie zostanie to zrobione, dostęp do rynku na tym koncie wygaśnie po kilkunastu dniach. Wstępnie planujemy zaoferować na start cenę w okolicy 70 zł od konta. Będzie się ona zmieniać w zależności od sytuacji rynkowej. Maksymalnie z jednej konsoli można zrobić 6 takich kont.

 

 

4. Współpraca z nami

 

Możesz współpracować z nami zarówno marketingowo, jak i sprzedażowo.

 

Współpraca marketingowa:

 

Jeżeli posiadasz duży kanał na YouTube, grupę FB, czy profil instragram o FUT, to możesz zgłosić się przez formularz: https://supercoinsy.pl/message/promo/123-jkdeur4

 

Współpraca sprzedażowa:

 

Jeżeli produkujesz produkt cyfrowy (np. konta w różnych serwisach, albo masz dostęp do tanich kluczy do gier) w ilościach hurtowych, możesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez naszą stronę: https://supercoinsy.pl/message/newproduct/123-jkdeur4

 

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia