Fifa Mobile - Najczęściej Zadawane Pytania

1. Dlaczego warto u nas kupić?

 

Jesteśmy jedną z największych firm sprzedających coinsy na polskim rynku. Działamy na nim już od kilku lat. Gwarantujemy najniższe ceny i dokładamy wszelkich starań, aby usługa była bezpieczna. Najlepiej świadczą o nas komentarze zadowolonych klientów.

 

Opinie można przeczytać na https://allegro.pl/uzytkownik/13199363/oceny

 

2. Czemu muszę podać dane do FB?

 

Wszystkie wymagane przez nas dane są niezbędne do dostania się na konto. Coinsy są przenoszone metodą "Doładowanie konta", co oznacza, że klient po podaniu danych nie musi nic robić i tylko czeka na dostawę.

 

Do realizacji zamówienia do gry FIFA Mobile potrzebujemy:

1. Login do konta Facebook:
2. Hasło:
3. 4 Kody resetowania:

 

Jeśli nie wiedzą Państwo jak uzyskać 4 kody resetowania, instrukcja tutaj: http://supercoinsy.pl/article/w-jaki-sposob-uzyskac-4-kody-resetowania


3. Czy moje dane do FB są bezpieczne?

 

Tak, w 100%. Zdajemy sobie sprawę, że na serwisach typu Facebook często przechowywane są prywatne dane klienta. Gwarantujemy, że konto używane jest tylko do logowania się do gry, w celu realizacji zamówienia. Po zakónczeniu transakcji konto FB pozostaje nienaruszone i można zmienić wszystkie hasła.

 

4. Słyszałem, że nie można coinsów w FIFIE MOBILE przenosić, jak wy to robicie?

 

Zamówienia zlecane są naszemu dostawcy, z którym współpracujemy od wielu lat. Ma on opracowany swój własny system, który pozwala mu doładowywać konta. Niestety z powodu utrudnień na rynku wprowadzonych przez producenta gry czas realizacji zamówienia wynosi do 24 godzin.


5. Czy mogę płacić PSC?

 

Tak, oczywiście. Jako metodę płatności należy wybrać "paysafecard". Potem wystarczy podać swój kod PSC lub zapłacić kontem MyPSC.

 

Przy płatności PSC występuje 14% prowizji.


6. Ile trwa dostawa?

 

Realizacja zamówienia trwa do 24h. Oczywiście może to być szybciej. Z powodu utrudnień wprowadzonych przez producenta gry, nie jesteśmy w stanie zagwarantować czasu realizacji w postaci 1-2h.

 

7. Czy mogę grać podczas dostarczania coins?

 

Niestety nie. Podczas realizacji zamówienia nie można być zalogowanym w grze.

 

8. Czemu można zamówić od 1000k?

 

Nasz dostawca realizuje zamówienia od 1000k wzwyż. Dokładamy wszelkich starań, aby w przyszłości wprowadzić do oferty mniejsze pakiety.

 

9. Jakie jest ryzko bana?

 

Każdy zakup coins obarczony jest pewnym ryzykiem. W grze FIFA Mobile do tej pory żaden z klientów nie dostał bana, co pozwala nam określić sposób dostawy jako bardzo bezpieczny.

Naszym priorytetem jest jak najbezpieczniejsze dostarczenie coins, ale żaden sprzedawca coins nie jest w stanie zagwarantować w 100% bezpieczeństwa konta. Nie ponosimy odpowiedzialności za te, i inne działania EA w skutek kupowania coinsów.

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia