Doładowanie konta (najbezpieczniejsza metoda) - na czym to polega?

 

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom kupujących prezentujemy nowy, ulepszony sposób „Doładowanie konta”, przy którym ryzyko wykrycia przez EA Sports zostało obniżone do absolutnego minimum.

 

Prowizja EA w wysokości 5% jest pokrywana = dostajesz dokładnie tyle coins, ile zamówisz.

 

Jakie jest ryzyko transakcji?

 

Ponad 98% dostaw tym sposobem kończy się brakiem wykrycia przez EA Sports.

 

Na czym to dokładnie polega?

 

Korzystając z tej metody nie musisz wystawiać żadnych kart. Wystarczy, że podasz nam dane do swojego konta WebApp (jest to całkowicie bezpieczne, więcej informacji poniżej).

 

 

 

Dzięki wykorzystaniu naszego autorskiego skryptu, doładowanie może być przeprowadzone z kilku różnych kont, a używane podczas procesu karty są kupowane i wystawiane po odpowiednich cenach. Skrypt ma jak najlepiej imitować działania gracza na rynku transferowym. Zawodnicy sprzedawani są za określony % maksymalnej ceny, co pozwala uniknąć wykrycia przez EA.

 

Nie sprzedajemy zawodników po maksymalnych cenach!

 

Wymagania

 

Przed dokonaniem transakcji trzeba mieć na koncie minimum 1000 coins. Konto MUSI również posiadać aktywny rynek transferowy w aplikacji WebApp.

 

Aby skorzystać z tego sposobu należy podać nam dane do swojego konta. Co dokładnie trzeba podać i skąd te dane wziąć zostało przez nas bardzo dokładnie wyjaśnione w tym miejscu: http://supercoinsy.pl/article/jakie-dane-do-konta-trzeba-podac-przy-doladowaniu-konta

 

 

Wolę nie podawać danych do konta. Czy jest się czego bać?

 

Korzystając z tego sposobu nie korzystamy z żadnej karty z Państwa klubu. Przeprowadziliśmy kilka tysięcy doładowań, gwarantujemy, że wszystko w klubie pozostanie nienaruszone. Po zakończeniu transakcji od razu opuszczamy konto i informujemy o poprawnej realizacji zamówienia.Dane kont PSN/XBL nie są potrzebne. Nie możemy zmienić żadnych haseł, ponieważ nie prosimy o hasło e-mail!

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia