Zakup zawodników (bezpieczniejsza metoda) - na czym to polega?

 

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom kupujących prezentujemy nowy, ulepszony sposób „Zakup zawodników”, przy którym ryzyko wykrycia przez EA Sports zostało obniżone.

 

Prosimy jednak pamiętać, że jest to sposób dość złożony i skomplikowany. Dla osób chcących kupić coinsy łatwiej i jeszcze bezpieczniej zalecamy sposób dostawy "Doładowanie konta (najbezpeczniejsza metoda) [KLIKNIJ, BY KUPIĆ]"

 

Jakie jest ryzyko transakcji?

 

Szansa na usunięcie klubu FUT w przypadku tej metody to 5-10%. Jest to najbezpieczniejsza metoda z tych, które nie wymagają podania dostępu do swojego konta. Najbezpieczniejszą metodą na naszej stronie jest Doładowanie konta (nowa metoda), która na dzień dzisiejszy nie została wykryta przez EA. Szczegółowo ta metoda opisana jest tu: [KLIKNIJ]

 

Na czym to dokładnie polega?

 

Sposób polega na wystawianiu zawodników na listę transferową, zgodnie ze wskazówkami które wyświetlają się na stronie podczas transakcji. Nie musisz nic wiedzieć przed wystawianiem zawodników, jedynie należy stosować się do instrukcji podanych na stronie. 

 

Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do przebiegu transakcji, przed zadaniem pytania o przebieg transakcji sugerujemy złożenie zamówienia - formularze do wystawienia zawodników pokazują się przed opłaceniem zamówienia, wraz z dokładnymi instrukcjami co trzeba zrobić.

 

 

 

Należy pamiętać o tym, że:

 

- Zawodników niezbędnych do realizacji transakcji można tylko podawać tylko przez naszą stronę. 

 

- W przypadku, gdy nie posiadają Państwo wystarczającej liczby coins do zakupu wszystkich zawodników niezbędnych do realizacji zamówienia, możemy wykupić najpierw część zawodników, a potem kolejnych. W takim wypadku kolejnych zawodników do zamówienia należy podać przez naszą stronę. Link do realizacji zamówienia wyświetli się w mailu, który otrzymają Państwo po zakupu pierwszych zawodników do zamówienia.

 

- Zwracamy kwotę coins przeznaczoną na zakup kart specjalnych zawodników do realizacji zamówienia. Wartość zawodnika musi być zgodna z jego aktualną wartością rynkową, czyli równa najniższej kwocie kup teraz, po jakiej dostępny jest zawodnik na rynku.

 


Pamiętaj, że system na naszej stronie będzie wskazywał jakie karty podczas zamówienia należy wystawić. Nie musisz na ten temat wiedzieć nic wcześniej. Jeżeli jednak chcesz wiedzieć, jak ten sposób przebiega dokładnie, przeczytaj poniższe akapity. Nie jest to jednak wiedza w żaden sposób konieczna.

 

Dodatkowe informacje

 

Jednakże dla osób zainteresowanych przedstawiamy jak ten sposób wygląda:

 

- W przypadku zamówienia małych ilości prosimy o wystawienie kilku złotych kart, z określoną ceną kup (podczas składania zamówienia system dokładnie wskazuje, za ile trzeba wystawić zawodników).

 

- W przypadku zamówienia większych ilości system na początku pyta się, czy posiadają Państwo kwotę wystarczającą na zakup karty specjalnej, która będzie potrzebna do realizacji transakcji. Coinsy użyte na zakup karty specjalnej są zwracane w dalszym etapie transakcji. Jeżeli nie posiadają Państwo wystarczającej sumy coins, to najpierw prosimy o wystawienie kilku kart, aby uzupełnić konto do stanu gdy będzie można kupić kartę niezbędną do realizacji transakcji.

 

Następnie system wskazuje, jakie karty są sugerowane do ukończenia transakcji. Kartę tą należy zakupić na rynku transferowym i wystawić za kwotę nie większą, niż tą która została wskazana przez stronę. Należy też wpisać, za ile kupiło się danego zawodnika - kwota ta jest doliczana do zamówienia. Zamówienie można realizować wieloetapowo, tzn w przypadku braku coinsów na zakup wszystkich zawodników potrzebnych do realizacji zamówienia - można najpierw zrealizować je częściowo. Po kupieniu zawodników wysyłamy mailowe powiadomienie wraz z linkiem, gdzie należy podać kolejnych piłkarzy do zamówienia. 

 

Piłkarzy nie wolno podawać mailowo lub przez inną formę kontaktu, a jedynie przez stronę. Wynika to z faktu, że strona automatycznie podlicza jaka część zamówienia została zrealizowana.

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia