Ulepszone metody dostawy

 

 

 

Działamy na rynku produktów wirtualnych od kilku lat. Cały czas jednak słuchamy opinii naszych klientów i staramy się dostarczać usługę o najwyższej możliwej jakości. W przypadku produktu FIFA Coins nasi klienci chcą otrzymać zakupione coinsy tanio, szybko i bezpiecznie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zmodyfikowaliśmy nasze obecne metody dostawy. Teraz zakup monet u nas jest jeszcze bezpieczniejszy i jeszcze prostszy niż wcześniej.

 

Aktualnie oferujemy 2 metody dostawy, są to:

  • Doładowanie Konta
  • Zakup Zawodników

 

 

 

  • Nie trzeba wystawiać żadnych zawodników, wystarczy podać nam dane do konta FUT (czyli WebApp).
  • Nie możemy zmienić żadnych haseł, ponieważ nie prosimy o hasło e-mail.
  • Przy platformach konsolowych dane kont PSN/XBL nie są potrzebne.
  • Prowizja EA 5% jest pokryta.
  • Coinsy przenosimy korzystając z kart specjalnych, nie używając ich cen maksymalnych.
  • Najwygodniejszy i najmniej skomplikowany sposób.

 

 

 

Najważniejszą zmianą w tym sposobie jest to, że aktualnie korzystamy z autorskiego skryptu, który przeprowadza doładowania. Dzięki temu, doładowanie może być przeprowadzone z kilku różnych kont, a używane podczas procesu karty są kupowane i wystawiane po odpowiednich cenach. Skrypt ma jak najlepiej imitować działania gracza na rynku transferowym. Dzięki zastosowaniu go przy realizacji, zamówienia składane tym sposobem mają najmniejszą szansę na wykrycie przez EA (ponad 98% dostaw kończy się brakiem wykrycia).

 

 

 

  • Nie trzeba dawać dostępu do konta. Należy samemu wystawić zawodników na rynku transferowym, zgodnie z wyświetlającymi się instrukcjami.

 

SAMI ZOBACZCIE JAK TO DZIAŁA!

 

 

 

 

Teraz zakup coins tym sposobem jest o wiele prostszy! Wielu z was miało problemy z wystawieniem odpowiednich kart. Dla wygody klientów wprowadziliśmy na stronę dodatek, w którym wystarczy podać ile coins ma się na koncie, a strona sama pokaże jakich zawodników i w jakich cenach wystawić, aby otrzymać coinsy.

 

Oczywiście mimo korzystania w większości z InFormów w tym sposobie nie traci się żadnych coins (kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak działa zwrot za zakupione karty specjalne).

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia