W jaki sposób otrzymasz zwrot za zakupionych zawodników?

 

W naszym nowym sposobie dostawy coins Zakup zawodników - bezpieczniejsza metodamożemy poprosić o kupno i wystawianie kart specjalnych.

 

Część z was na pewno zastanawiała się, w jaki sposób otrzymuje się zwrot za kupionych zawodników. Karty specjalne używane w tym sposobie kosztują przecież od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy coins.

 

Aby klient nie był stratny podczas takiej transakcji przy podawaniu danych zawodników do formularza, prosimy również o wpisanie „Kwoty wydanej na zawodnika”, czyli kwoty zwrotu. Realizując takie zamówienie wykupujemy zawodników nie tylko za sumę kupionych coins, ale za kwotę równą sumie kupionych coins i zwrotu za nich.

 

  • Klient kupuje 100k coins na platformie PC, mając na swoim koncie FUT 75k. Strona prosi go o podanie ilości coins na koncie i proponuje zawodników do wystawienia

 

Jak widać klient musi wydać na zawodników 12k + 17k+ 17k = łącznie 46k. Prosimy jednak zauważyć, że zawodników ma wystawić na Kup Teraz za łącznie 26k + 60k+ 60k = 146k

 

146k - 46k (za karty specjalne) = 100k (zakupiona suma)

 

Dokładną kwotę za którą kupiło się daną kartę podaje się w formularzu na stronie w polu "Za ile kupiłeś kartę piłkarza?"

 

W ten sposób klient mimo wystawienia zawodników na kup teraz za więcej k niż kupił coins otrzymuje odpowiednią (zakupioną) liczbę coins i nie traci na zakupie kart specjalnych.

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia