Wyzwania budowania składu (SBC) podczas TOTS

Dlaczego warto robić różne SBC podczas TOTS?

 

Każdy gracz podczas Team of The Season lubi otwierać paczki. Mimo, że drop nie jest zadowalający i często wychodzi się na minus, dreszczyk emocji i niepewność, czy w paczce będzie jakaś dobra karta, gwarantuje niezapomniane emocje. Prezentujemy sposób, który według nas pozwala zaspokoić głód otwierania paczek i jednocześnie przynieść korzyści dla naszego klubu. Chodzi oczywiście o robienie SBC.

 

 

Czy warto robić każde SBC?

 

Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie samemu. Rzadko kiedy SBC jest tak zaprojektowane, aby paczka w nagordę kosztowała mniej, niż skład potrzebny do wykonania wyzwania. Najczęście otrzymuje się paczkę wartą kilka razy więcej.

 

Jakie typy SBC są najbardziej opłacalne?

 

1. SBC o TOTS

 

W każdy wtorek i niedziele pojawiają się SBC TOTS „ligowe”, gdzie nagrodą jest TOTS z drużyny aktualnie dostępnej w paczkach (niewymienny).

 

W każdą środę pojawiają się SBC TOTS „Rest of the World”, gdzie nagrodą jest TOTS z aktualnej dziesiątki kart TOTS Rest of the World (ponieważ 1 z kart będzie dostępna przez Zadania Tygodniowe, w paczce może być ktoś z pozostałej 9 graczy). Nagroda jest wymienna.

 

Więcej na ten temat: http://supercoinsy.pl/article/tots

 

 

2. SBC ligowe (!)

 

Naszym zdaniem najbardziej opłacalny typ SBC podczas TOTS. Ludzie otwierają masę paczek, przez co większość zawodników potrzebnych do wyzwań można kupić po zaniżonej cenie. Dodatkowo za wykonanie całej grupy otrzymuje się coinsy + zawodnika w specjalnej wersji.

 

Nie wierzycie, że jest to opłacalne? Zobaczcie sami:

 

 

 

 

 

Po lewej ilość coins wydana na konkretny skład, po prawej zwrot z niego. Jak widzicie, przy odrobinie szczęścia przy SBC ligowych możecie skończyć bogatsi o kilka/kilkanaście k coins i do tego dorzucić do waszego klubu kolejnego specjalnego zawodnika. 

 

Screeny podchodzą z Twittera: https://twitter.com/IamFrench_

 

Nie chcę robić wielu SBC, chcę jak najmniej wydać, na jak najlepsze paczki. Skąd mam wiedzieć, które SBC robić?

 

Najlepszym arkuszem jest jaki znaleźlismy w sieci z podaną "opłacalnością" SBC jest ten:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1o-7lReq3Om539fhRJF710f8G50Eq0R3a5m65EA0TbIc/edit#gid=1942552168

 

 

Pierwsza kolumna o nazwie VFC to zwrot z SBC podzielony przez koszt składu. Im wyższa wartość współczynnika, tym teoretycznie bardziej opłacalne SBC. 

 

Chętnie zrobiłbym SBC, ale nie mam na nie coins.

 

 

W takim wypadku zapraszamy do zakupu u nas. Obecnie nasze autorskie, bezpieczne sposoby dostawy gwarantują 98,5% szans na całkowity brak wykrycia ze strony EA. Aktualny cennik coins znajdziecie: TUTAJ

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia