Czy kupowanie FIFA Coins jest bezpieczne?

 

Kupując FIFA Coins na SuperCoinsy.pl gwarantujesz sobie bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Jest to możliwe za sprawą naszego 9-letniego doświadczenia w tym fachu, niezbędnej wiedzy i narzędzi do transportowania monet, jak i stałemu śledzeniu poczynań EA Sports (deweloperzy serii gier FIFA ulepszają swoje metody wykrywania transferów coins co jakiś czas, ale wykonując setki transakcji dziennie, zawsze jesteśmy w stanie szybko wychwycić wszelkie zmiany ze strony EA).

Najlepszym dowodem jakości naszych usług są opinie naszych klientów, które możesz sprawdzić na niezależnym serwisie Trustpilot: https://pl.trustpilot.com/review/supercoinsy.pl (tam każdy może wyrazić dokładnie to co uważa za stosowne).

 

Dokładnie w 2018 r. doprowadziliśmy metodę transferu monet praktycznie do perfekcji i od tego momentu aż do dziś ponad 99,9% transakcji, które zrealizowaliśmy pozostają niewykrywalne dla EA! 

U nas ryzyko wykrycia jest praktycznie bliskie zeru, ponieważ zawsze spełniamy wszelkie kryteria bezpieczeństwa, które wcześniej zostały nakreślone przez naszych specjalistów ds. transportowania monet - dlatego właśnie zakup FIFA Coins z SuperCoinsami jest bezpieczny.

Przy tym zawsze jesteśmy skrupulatni i rzetelni w tym co robimy, bo tylko dzięki takiemu podejściu prosperujemy na rynku od prawie dekady! Dlatego decydując się na zakup monet u nas podejmujesz najlepszy możliwie wybór i nie musisz się o nic martwić!

 

 

Z naszej strony robimy co tylko możliwe, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Jednak dbanie o bezpieczeństwo leży również w Twojej gestii i jako właściciel konta pod żadnym pozorem NIE POWINIENEŚ:

- używać zewnętrznego oprogramowania typu autobuyer,

- samodzielnie przenosić coinsów pomiędzy swoim kontem lub kogoś innego,

- kupować monet bezpośrednio od innych graczy lub innych serwisów (zwłaszcza z niską renomą).

Pamiętaj, że przenosząc FIFA Coins w nieodpowiedni lub nieaktualny sposób narażasz się na otrzymanie kary od EA w postaci wyzerowania konta lub blokady rynku transferowego w grze. Dlatego chcąc zwiększyć ilość posiadanych monet w swoim klubie FUT zaufaj profesjonalistom w tej dziedzinie i kup FIFA Coins tutaj.

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia