Poradniki

Każdy z naszych pracowników posiada spore doświadczenie z serii gier FIFA i może pochwalić się profesjonalnym podejściem do klienta.

Oferujemy pełen zakres usług jeśli chodzi o handel wirtualnymi dobrami z FIFY Ultimate Team. Dlatego też możesz u nas kupić i sprzedać FIFA Coins jak również skorzystać z opcji kupna lub sprzedaży kont z odblokowanym rynkiem w WebApp

W naszym sklepie znajdziesz również kody cyfrowe (np. subskrypcje Xbox, doładowania PSN) w atrakcyjnych cenach na stronie INNE PRODUKTY

 

Serwis SuperCoinsy figuruje na rynku od 2014 roku i od tego czasu zostaliśmy polskim liderem w tej branży i zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i narzędzia, aby móc zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa dla transakcji z udziałem FIFA Coins (aż 99,9% z nich pozostaje niewykrywalna dla EA od 2018 roku)!

Wyróżniają nas atrakcyjne ceny, częste promocje i konkursy, a także godziny otwarcia (pracujemy codziennie i 24/7 z przerwą 5:00-8:00 (UTC+2)). 

W ciągu ostatnich lat zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów! Ale nie musisz dawać wiary tylko naszym słowom — przeczytaj co inni klienci piszą na nasz temat tutaj: TRUSTPILOT lub tutaj: OPINIE NA TEMAT SKLEPU.

 

Niżej zamieściliśmy listę wszystkich poradników, które dotyczą zakupu FIFA Coins — naszej najpopularniejszej usługi w serwisie:

1. Doładowanie konta (najbezpieczniejsza metoda) - na czym to polega?

2. Jakie dane do konta trzeba podać przy doładowaniu konta?

3. Ile wynosi czas dostawy?

4. Jak działają premie coins?

5. Statusy zamówień — ich działanie

 

Jeśli interesuje Cię poradnik dotyczący innej usługi np. sprzedaży swoich FIFA Coins, to przejdź po prostu na stronę skupu monet tj. „Sprzedaj coins” i tam znajdziesz szczegółową instrukcję jak zlecić sprzedaż. Analogicznie, jeśli chcesz kupić lub sprzedać konto FUT i szukasz instrukcji jak to zrobić, to przejdź po prostu na stronę „FIFA 23 - konta z odblokowanym WebApp” lub „Skup kont”.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, to wyślij nam maila pod adres: [email protected] lub napisz na naszym czacie na supercoinsy.pl

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia