Skup kont

Obecnie skupujemy konta na platformy: PS4, Xbox One.

 

UWAGA: Cena za skupowane konta wzrosła o 25%!

Za konta obecnie oferujemy ceny (ceny obowiązują od dnia 11.04.2019):

50 zł - konto z odblokowanym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp na platformę PS4

50 zł - konto z odblokowanym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp na platformę Xbox One

 

 

Płatność możemy nadać:

- przelewem

- PSC (tylko dla kwot podzielnych przez 20 i 30, jeżeli cena wynosi np. 25 zł to przez PSC możemy zapłacić 20 zł)

- bitcoinem

- voucher do użycia w naszym sklepie, o wartości 10% większej niż kwota za konto (można wykorzystać go na dowolny produkt z naszego sklepu, w tym oczywiście coinsy). 

 

Przedmiotem skupu mogą być tylko konta, które zostały już aktywowane na konsoli w FUT 19. Stąd nie jest wystarczającym, aby na koncie był działający rynek – gdyż może być on aktywny tylko dzięki temu, że konto posiadało aktywny rynek w FUT 18. Nie jest to wystarczające, gdyż bez aktywacji konta w FUT 19 z poziomu konsoli, dostęp do rynku transferowego na takim koncie niebawem wygaśnie.

Do konta należy podać:

- e-mail do konta (Proszę również pamiętać, aby te nowe adresy e-mail nie były ze skrzynek: @interia.pl, @yahoo.com, @gmail.com, @mail.com i innych, gdzie nie można zmienić zapasowego maila, bądź numeru telefonu do weryfikacji. Rekomendujemy skrzynki: @onet.pl i @o2.pl. Jeżeli do konta pocztowego jest przypisany jakikolwiek e-mail weryfikacyjny, jego również musimy otrzymać i zmienić do niego dane)

- hasło Origin / WebApp (można je sprawdzić na tej stronie: https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app)

- hasło PSN (dla kont PS) bądź hasło XBL (dla kont Xbox) (Prawidłowość danych logowania PSN można sprawdzić tu: https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action , a XBOX tu: http://live.xbox.com )

- hasło e-mail (można je sprawdzić przy logowaniu się na pocztę)

W formularz prosimy również o odpowiedź na pytanie zabezpieczające FUT, ale ta informacja nie jest już potrzebna. W tym polu można wpisać cokolwiek, niebawem zostanie ono usunięte.

Dla platform Xbox: Jeżeli mail do Xbox Live jest inny niż do Origin, to prosimy podać również do niego dane.

Podane dane należy nam wysłać uzupełniając poniższy formularz

Uprzejmie prosimy o sprawdzenie poprawności danych przed wysłaniem konta, podanie niepoprawnych danych wydłuża czas sprawdzenia o około 24h.

Konto Origin może mieć maksymalnie podpięte jedno konto PSN lub XBL. Kont z większą ilością podpiętych kont PSN/XBL nie przyjmujemy.

 

Sprawdzenie konta następuje z reguły między 24h, a 72h od jego wysłania. W nagłych przypadkach zastrzegamy sobie czas sprawdzenia konta do 96h.

 

 

A teraz - co trzeba zrobić (dla osób początkujących)?

 

Należy stworzyć najpierw nowy adres e-mail, następnie w zależności od konsoli zarejestrować nowe konto w PS Network, lub w Xbox Live. Adres e-mail nie może być stworzony na tymczasowej skrzynce e-mail, musi być możliwość zmiany hasła do niego. Po stworzeniu konta należy na tym koncie włączyć FIFĘ 19, wejść do Ultimate Team i założyć klub FUT. Nazwę klubu prosimy zostawić domyślną, jak i nie zmieniać ustawień. Na koncie musi być przynajmniej 200 coins. Weryfikację logowania Origin, czy PSN/XBL prosimy koniecznie ustawić na adres e-mail, nie na numer telefonu.

 

Ważną rzeczą dla nas jest, aby konto miało dostęp do rynku transferowego w WebAppie. Rynek transferowy w WebApp działa wtedy, jeżeli da się po zalogowaniu na konto przez tą stronę: https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app wyszukać jakiegokolwiek zawodniku na rynku. Prosimy zwrócić uwagę, że sam WebApp będzie działał od razu po założeniu konta, ale już rynek transferowy nie. Nie ma dokładnych wytycznych, kiedy ten dostęp jest odblokowany, ale na pewno trzeba kilka (ile dokładnie - nie wiemy) dni logować się w grę i rozegrać kilka meczów. Nie trzeba ich grać "na poważnie", wystarczy wyjście z meczu zaraz po jego rozpoczęciu, albo nawet odłożenie pada na czas gry. Wystarczy sama gra offline.

 

Nie odpowiadamy za ewentualne blokady konsol/gry FIFA/trybu FUT w wyniku sprzedaży nam kont. Niemniej szansa na którąś z tych kar jest bardzo niska.

 

Z jednej konsoli można stworzyć maksymalnie 8 klubów FUT, ponieważ taki jest limit ustanowiony przez EA. Limit dotyczy tylko FIFY 19, w kolejnej FIFIE z tej samej konsoli będzie można oczywiście stworzyć kolejne kluby, bez żadnego problemu.Pola oznaczone * są obowiązkowe i należy je wypełnić.

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia