Skup kont

Z dniem 27.09.2017 wystartował skup kont do FIFY 18! 

 

Obecnie skupujemy konta na platformy: PS4, Xbox One. Pomimo opcji w formularzu, nie skupujemy już innych typów kont.

 

Od dnia 11.06.2018 obowiązuje cena:

25 zł - konto z odblokowanym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp na platformę PS4

30 zł - kont z odblokowanym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp na platformę Xbox One

 

 

Płatność możemy nadać:

- przelewem
- PSC (tylko dla kwot podzielnych przez 20 i 30, jeżeli cena wynosi np. 25 zł to przez PSC możemy zapłacić 20 zł)
- voucher do użycia w naszym sklepie, o wartości 15% większej niż kwota za konto (można wykorzystać go na dowolny produkt z naszego sklepu, w tym oczywiście coinsy). W przypadku chęci wyboru tej formy płatności, prosimy wpisać ją w komentarzu - bo nie ma jej do wyboru w liście.

 

Dane do płatności przelew/paypal najlepiej jest zostawić w wysyłanych Uwagach.

 

 

Do konta należy podać:
- e-mail do konta (UWAGA: nie akceptujemy maili ze skrzynek: @yahoo.com, @gmail.com, @o2.pl, @mail.com i innych, gdzie nie można zmienić zapasowego maila, bądź numeru telefonu do weryfikacji. Rekomendujemy skrzynki: @onet.pl i @interia.pl
- hasło Origin / WebApp (można je sprawdzić na tej stronie:
 https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app)
- hasło PSN (dla kont PS) bądź hasło XBL (dla kont Xbox) (Prawidłowość danych logowania PSN można sprawdzić tu: 
https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action , a XBOX tu: http://live.xbox.com )
- hasło e-mail (można je sprawdzić przy logowaniu się na pocztę)
- odpowiedź na pytanie zabezpieczające FUT

Dla platform Xbox: Jeżeli mail do Xbox Live jest inny niż do Origin, to prosimy podać również do niego dane.

Podane dane należy nam wysłać uzupełniając poniższy formularz

Uprzejmie prosimy o sprawdzenie poprawności danych przed wysłaniem konta, podanie niepoprawnych danych wydłuża czas sprawdzenia o około 24h.

 

Sprawdzenie konta następuje z reguły między 24h, a 48h od jego wysłania. W nagłych przypadkach zastrzegamy sobie czas sprawdzenia konta do 72h.

 

A teraz - co trzeba zrobić (dla osób początkujących)?


Należy stworzyć najpierw nowy adres e-mail, następnie w zależności od konsoli zarejestrować nowe konto w PS Network, lub w Xbox Live. Adres e-mail nie może być stworzony na tymczasowej skrzynce e-mail, musi być możliwość zmiany hasła do niego. Po stworzeniu konta należy na tym koncie włączyć FIFĘ 18, wejść do Ultimate Team i założyć klub FUT. Nazwę klubu prosimy zostawić domyślną, jak i nie zmieniać ustawień. Na koncie musi być przynajmniej 200 coins. Weryfikację logowania Origin prosimy koniecznie ustawić na adres e-mail, nie na numer telefonu.
 

Ważną rzeczą dla nas jest, aby konto miało dostęp do rynku transferowego w WebAppie. Rynek transferowy w WebApp działa wtedy, jeżeli da się po zalogowaniu na konto przez tą stronę:https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app wyszukać jakiegokolwiek zawodniku na rynku. Prosimy zwrócić uwagę, że sam WebApp będzie działał od razu po założeniu konta, ale już rynek transferowy nie. Nie ma dokładnych wytycznych, kiedy ten dostęp jest odblokowany, ale na pewno trzeba kilka (ile dokładnie - nie wiemy) dni logować się w grę i rozegrać kilka meczów. Nie trzeba ich grać "na poważnie", wystarczy wyjście z meczu zaraz po jego rozpoczęciu, albo nawet odłożenie pada na czas gry. Wystarczy sama gra offline.

 

Nie odpowiadamy za ewentualne blokady konsol/gry FIFA/trybu FUT w wyniku sprzedaży nam kont. Niemniej szansa na którąś z tych kar jest bardzo niska.

 

Z jednej konsoli można stworzyć maksymalnie 8 klubów FUT, ponieważ taki jest limit ustanowiony przez EA. Limit dotyczy tylko FIFY 18, w kolejnej FIFIE z tej samej konsoli będzie można oczywiście stworzyć kolejne kluby, bez żadnego problemu.

 Pola oznaczone * są obowiązkowe i należy je wypełnić.

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia