Dane do zamówienia

ZALETY SPOSOBU: Najwygodniejszy i najbezpieczniejszy możliwy sposób, nie trzeba wystawiać żadnych kart. 

 

WYMAGANE: Przed dokonaniem transakcji trzeba mieć na koncie minimum 1000 coins. Konto MUSI również posiadać aktywny rynek transferowy w aplikacji WebApp. Rynek transferowy jest aktywny dla kont, które rozegrały już kilka meczów w ciągu kilku dni w FUT. Aby sprawdzić, czy rynek jest aktywny, należy zalogować się na tej stronie: http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team , i następnie wybrać Transfers > Transfer Market. Jeżeli strona po załadowaniu wygląda tak:

to znaczy, że rynek jest aktywny i możemy przeprowadzić doładowanie konta. 

Dane niezbędne do doładowania konta to: 

  • e-mail WebApp/Origin, użyty do logowania się na tej stronie;
  • hasło WebApp/Origin, użyte do logowania się na tej stronie;
  • odpowiedź na pytanie zabezpieczające FUT (pod tym linkiem znajduje się instrukcja, jak można ją zresetować). Prosimy pamiętać, że nie chodzi o odpowiedź na pytanie do konta Origin - to jest inna, niepotrzebna nam informacja;
  • 6 Back Up Origin Codes (poniżej instrukcja, jak je uzyskać)

Odpowiedź na pytanie zabezpieczające FUT najłatwiej jest sprawdzić, logując się z trybu prywatnego dowolnej przeglądarki na swoje konto WebApp. Przy logowaniu z trybu prywatnego/incognito za każdym razem pojawi się do wpisania ta odpowiedź, wraz z pytaniem. Jeżeli zawiera one znaki diaktryczne, np. ąęłćń to prosimy o jej zmianę.

 

 

Aby uzyskać 6 Back Up Origin Codes (w j. polskim są to Kody zapasowe), należy zalogować się na tej stronie. Następnie należy wejść w zakładkę 'Security' (Bezpieczeństwo) i przy Back Up Codes nacisnać 'View' (Widok), tak jak na poniższym obrazku: 

 

Original untitled 1

 

Po naciśnięciu "View" (Widok) pokaże się do wpisania 6-cyfrowy kod EA, który został wysłany na maila. Prosimy sprawdzić maila i wpisać kod. Po zatwierdzeniu wyskoczy '6 Origin Back Up Codes', wygladających tak jak na poniższym obrazku: 


Original untitled 2 

Prosimy je wszystkie skopiować i wkleić poniżej. Jeżeli składacie Państwo zamówienie ponownie, prosimy o ponowne generowanie tych kodów - ponieważ one są jednorazowe i przy każdej transakcji je zużywamy.

 

Backup codes należy podać niezależnie od platformy. Bez nich nie jesteśmy w stanie dostać się na konto
deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia