Sprzedaj COINS

Skup coins do FIFY 19 z dniem 02.09.2019 został zakończony. Skup coins do FIFY 20 zostanie uruchomiony wraz z premierą WebAppa do gry. Dziękujemy wszystkim za współpracę w dobiegającej końca edycji FIFY.

Naturalnie do końca obecnej wersji gry realizujemy złożone już zlecenia sprzedaży coins i robimy wszystko, aby ukończyć ich jak najwięcej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów odnośnie terminu ukończenia Twojego zlecenia, skontaktuj się z nami przez wiadomość do zlecenia, lub przez LiveChat.

 
WYBIERZ PLATFORMĘ Wpisz ilość, którą posiadasz Informacja o cenie

 

 

Dlaczego warto nam zaufać? Dlaczego lepiej zlecić sprzedaż swoich coins nam, a nie próbować to robić samemu?

 

Jesteśmy zaufanym partnerem, skupiliśmy już coins od bardzo wielu klientów w ciągu kilku lat, na przestrzeni kilku wersji FIFY. To, co nas wyróżnia, to jawne przedstawienie warunków przed transakcją i ich dotrzymanie po zakończonej transakcji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w takim biznesie zaufanie jest sprawą podstawową i wszystko robimy rzetelnie i uczciwie. 

Z dużą skutecznością jesteśmy w stanie przewidzieć jakie działanie na koncie powoduje bana i robimy wszystko, aby ban na koncie się nie pojawił. A w najgorszym wypadku - pojawił się po zakończeniu przenoszenia coins, a nie w trakcie. 

 

Dotychczasowe statystyki:

 

Od początku uruchomienia platformy skupu coins zrealizowaliśmy prawie 5500 zleceń sprzedaży coins. Największe konto, jakie opróżniliśmy było z ilością 13 mln coins. W FIFIE 19 dotychczas zrealizowaliśmy już kilkaset zleceń (stan na 31.12.2018).

deliver

Sprawdź

Status swojego zamówienia