FIFA 22: KIEDY DOSTAJEMY NAGRODY ZA GRĘ W FUT CHAMPIONS, DIVISION RIVALS I SQUAD BATTLES?

Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów tygodnia przez graczy FIFA Ultimate Team jest rozdanie nagród przez EA za rywalizację w Division Rivals, FUT Champions i Squad Battles. W każdym z tych trybów nagrody przyznawane są innego dnia, dlatego poniżej przedstawiamy harmonogram nagród FUT 22.

Jeśli jednak nie możesz czekać do danego dnia na otrzymanie nagród za grę, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla FIFA 22 Coins — przystępne ceny i częste promocje to dla nas chleb powszedni!

 

NAGRODY ZA GRANIE W FUT CHAMPIONS

FUT Champions (znana również jako Liga Weekendowa) to rozgrywki PvP, które odbywają się co tydzień, od piątku do niedzieli. 

Tradycyjnie, im wyższą rangę zdobędziesz, tym lepszych nagród możesz się spodziewać na koniec. Oprócz FIFA Coins i paczek będziesz mógł również otrzymać zawodników do wyboru!

Aby wziąć udział w Lidze Weekendowej, w trybie Rivals należy zdobyć wymaganą liczbę punktów do Eliminacji Mistrzostw, następnie trzeba ukończyć eliminacje i osiągnąć próg umożliwiający przystąpienie do FUT Champions.

Nagrody za grę w Eliminacjach Mistrzostw pojawiają się na koncie gracza po rozegraniu wszystkich dostępnych meczów (albo na koniec sezonu). Natomiast nagrody za grę w FUT Champions pojawiają się na koncie gracza po rozegraniu wszystkich meczów (albo w poniedziałki o 7:00 czasu UTC).

 

NAGRODY ZA GRANIE W DIVISION RIVALS

Gra Division Rivals to sezonowe rozgrywki online, w których rywalizujesz z innymi graczami FIFA. W zależności od postępów awansujesz lub spadasz z różnych dywizji. 

Tygodniowe nagrody zależą od kilku czynników. Im wyższa jest Twoja dywizja, tym lepszych nagród możesz się spodziewać, a także większej liczby punktów kwalifikacyjnych, które zdobędziesz do trybu Ligi Weekendowej. Aby awansować do najwyższej rangi, musisz nie tylko rozgrywać mecze, ale także je wygrywać. 

FIFA Coins i paczki są przyznawane na podstawie aktualnej rangi oraz tego, czy w danym tygodniu udało Ci się wygrać cztery mecze (a najlepiej osiem).

Nagrody za grę w Division Rivals pojawiają się na koncie gracza w czwartki o 08:00 czasu UTC.

 

NAGRODY ZA GRANIE W SQUAD BATTLES

Squad Battles to tryb PvE, w którym kluczową rolę odgrywa wybrany poziom trudności. 

Do rozegrania jest do 40 meczów, za które przyznawane są punkty. Punkty zamieniają się na określone rangi, przy czym najlepiej jest celować w zdobycie rangi, która jest proporcjonalna do posiadanych umiejętności. 

Rozegraj jak najwięcej meczów w każdym tygodniu na poziomie trudności, który jest dla ciebie odpowiedni. Zdobycie solidnej rangi w Squad Battles jest tego warte, ponieważ nagrody mogą nie raz miło zaskoczyć! 

Nagrody za grę w Squad Battles pojawiają się na koncie gracza w niedziele o 8:00 czasu UTC. 

 

MNÓSTWO NAGRÓD DO ZGARNIĘCIA

Niezależnie od tego, jaki tryb jest twoim ulubionym lub jaki jest twój aktualny poziom umiejętności w grze FIFA Ultimate Team 22, pamiętaj, aby zawsze być konsekwentnym!

EA rozdaje nagrody co tydzień, więc tylko dzięki regularnej grze zwiększasz swoje szanse na zdobycie upragnionych zawodników w grze.

 

O aktualnościach dotyczących FIFY 22 będziemy informować w osobnych artykułach. Dlatego jeśli spodobała Ci się ta lektura, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie:

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia