Skup monet i Coins FC 24

Na SuperCoinsy sprzedasz swoje monety łatwo i bezpiecznie. Cały proces jest bardzo prosty i szybki. Wystarczy, że umożliwisz nam dostęp do swojego konta, a my zajmiemy się WSZYSTKIM. Jesteśmy profesjonalistami, ponieważ zajmujemy się skupem monet od 8 lat.

 

Aby sprzedać nam coinsy do FC 24, wybierz platformę na którą posiadasz coinsy i wpisz ilość, jaką posiadasz na sprzedaż. Aby móc sprzedać coins, należy posiadać aktywny rynek transferowy w aplikacji WebApp i nie posiadać przypisanych kart na swoim koncie. 

 

UWAGA: Ważne jest to, jaką ilość coinsów masz na koncie, a nie jaką masz ogólnie. Wycena pod każde konto dokonywana jest oddzielnie, tak samo kwota "Pokrycie strat w wypadku bana" jest OSOBNA dla KAŻDEGO konta.

 

W celu sprzedaży nam coins będziemy prosić o udostępnienie nam WebAppa do samego konta. Nie prosimy o hasło e-mail, więc nie możemy zmienić na koncie żadnych danych. Konta nie zabieramy, a jedynie musimy mieć do niego dostęp na czas sprzedaży. Pamiętaj, że nigdy nie poprosimy Cię o podanie danych do Twojego konta na Skype, lub innym komunikatorze.

Sprzedaj coinsy do FC 24

Aby sprzedać nam coinsy, wpisz poniżej ilość, którą posiadasz i kliknij na PRZEJDŹ DALEJ.
Wybierz platformę Wpisz ilość, którą posiadasz
(ilość możesz zmienić w kolejnym kroku)
Informacja o cenie
Selling Fifa 23 coins - PC
K
Otrzymasz: 0,00

Od 800K do 100000K: 7.00 zł za 100K

      !   OD 04.06 JESZCZE WYŻSZA STAWKA    !       

poprzednia stawka: 6.5 zł za 100K

poprzednia stawka: 6 zł za 100K

poprzednia stawka: 5.5 zł za 100K

poprzednia stawka: 5 zł za 100K

Selling Fifa 23 coins - PS5, PS4, XSX, XSS, XONE
K
Otrzymasz: 0,00

Od 800K do 100000K: 4.50 zł za 100K


 

PRZEBIEG TRANSAKCJI

Wybierz platformę i ilość coins
Podaj dane swojego konta FUT
Sprawdzaj e-maile od nas
Zlecenie ukończone i płatność wysłana

Przewidywany CZAS REALIZACJI ZLECENIA, JEŚLI ZŁOŻYSZ JE TERAZ:

PC:

1 - 2 Dni

PS5, PS4, XSX, XSS, XONE:

8 - 10 Dni

Rozwiń, aby dokładniej dowiedzieć się od czego zależy czas realizacji.

Dokładny czas realizacji zależy od ilości otrzymanych przez nas kont. Dane do konta sprawdzamy z reguły w ciągu kilku godzin (maksymalnie w 24h), a opróżnienie konta z coinsów następuje zgodnie z czasem podanym w akapicie wyżej.


Dokładny termin jest zależny od warunków na rynku i popytu, a przede wszystkim aktualnej kolejki. Stan kolejki można sprawdzić w panelu "Moje konto", lub podając swoje ID zlecenia na stronie głównej w funkcji "Sprawdź status swojego zamówienia lub zlecenia". Jeżeli nie chce się czekać określoną ilość czasu, można anulować zamówienie.


Dopóki konto ma status "Przyjęte do realizacji, oczekuje w kolejce", można w pełni korzystać z trybu UT na koncie. Kiedy zlecenie ma status "W trakcie realizacji", na konto nie można się logować. Jeżeli ktoś jest zalogowany na koncie, gdy chcemy zacząć pobierać z niego coinsy, zlecenie jest przesuwane dalej w kolejce. Nawet gdy pobieramy coinsy z konta, można używać gry we wszystkich innych trybach, poza UT.


Prosimy zostawić nam jak najwięcej wolnych miejsc na liście transferowej na koncie.


Powyżej można znaleźć aktualne czasy zlecenia w przypadku, gdy złoży się je teraz. Aktualizowane są one dynamicznie. Podane czasy są prognozowane, więc mogą one ulec zmianie w trakcie oczekiwania w kolejce. Kolejka zależy głównie od ilości kont, jaką dostajemy. Coinsy są przesyłane bezpośrednio do zamówień, które otrzymujemy, więc ilość zamówień determinuje tempo opróżniania konta. Nigdy nie opróżniamy konta "jak najszybciej", tylko robimy to w ten sposób, aby zachować jak największe prawdopodobieństwo braku bana po transakcji. W około 99% przypadków nam się to udaje.


Prosimy pamiętać, że z konta można swobodnie korzystać przez większość czasu, gdy oczekuje ono w kolejce. Nie można używać trybu tylko wtedy, gdy ma status "w trakcie realizacji" - co dla większości zleceń nie trwa dłużej, niż kilkanaście godzin.

METODY WYPŁATY

Przelew bankowy
PLN LUB EUR
DLA EUR MIN. 15 EUR
TYLKO PL, UE, UK, USA
Punkty SCP
DOSTAŃ 10% WIĘCEJ
I KUP DOWOLNE RZECZY U NAS
Bitcoin
USDT TRC20

NAGRODY DLA SPRZEDAJĄCYCH COINS

GŁÓWNA

Samsung Odyssey G4B LS27BG400EUXEN

MIESIĘCZNE

Anker SoundCore Bluetooth / SONY DualSense / Xbox Series X Controller

SPECJALNA

extra 💶💰

CO NAS WYRÓŻNIA?

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

NASZ PRIORYTET, PONAD 99% TRANSAKCJI KOŃCZYMY BEZ BANA NA KONCIE

SZYBKA PŁATNOŚĆ

PŁATNOŚĆ JEST WYSYŁANA W 24H OD ZAKOŃCZENIA ZLECENIA KONTA

POMOCNA OBSŁUGA

JEŚLI MASZ TYLKO JAKIEKOLWIEK PYTANIE, UZYSKASZ SZYBKĄ POMOC NA NASZYM LIVECHACIE

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ZOBACZ TYLKO OPINIE PONIŻEJ...

 

Opinie klientów

Losowych 10 opinii wystawionych przez naszych Klientów
K**[email protected] | C_HBOKH4 | Sprzedano: 247K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2022-11-04
Opinia: Pozytywna
Treść: Wszystko ok
k**[email protected] | C_IGWOYP | Sprzedano: 1727K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2022-12-10
Opinia: Pozytywna
Treść: Lata współpracy na wysokim poziomie ;-). Bez bana ;-) choć mogli by stałym klientom stawki trochę podnieść ;-)
a**[email protected] | C_SFRSQO | Sprzedano: 1007K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2022-10-13
Opinia: Pozytywna
Treść: Szybko i sprawnie jak zawsze
m**[email protected] | C_GIEZZH | Sprzedano: 3479K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2024-01-04
Opinia: Pozytywna
Treść: Szybko, sprawnie i co najważniejsze bez bana.
d**[email protected] | C_FCBSEX | Sprzedano: 1613K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2022-11-29
Opinia: Pozytywna
Treść: Wszystko git
r**[email protected] | C_LZ6W65 | Sprzedano: 1003K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2023-01-06
Opinia: Pozytywna
Treść: Petarda! Polecam
d**[email protected] | C_FIZAZU | Sprzedano: 478K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2023-03-21
Opinia: Pozytywna
Treść: SUPER
m**[email protected] | C_V3C0X9 | Sprzedano: 852K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2023-11-12
Opinia: Pozytywna
Treść: Szybko i bez problemów :) Polecam
d**[email protected] | C_G4TX5Z | Sprzedano: 4688K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2022-11-27
Opinia: Pozytywna
Treść: Super. Szybko łatwo i przyjemnie w dodatku bezproblemowo.
p**[email protected] | C_BNZWRF | Sprzedano: 326K FIFA Coins PC | 2022-10-07
Opinia: Pozytywna
Treść: Szybko, łatwo i bez bana.

Informujemy Cię o statusie Twojego zamówienia sprzedaży za pomocą następujących statusów:

"Przyjęte do realizacji, oczekuje w kolejce" - gdy dane do konta są prawidłowe, a konto oczekuje na rozpoczęcie przenoszenia z niego coins. Taki status zależy wyłącznie od tego ile dostajemy zleceń sprzedaży i popytu na coinsy. Przewidywany czas realizacji zawsze można sprawdzić w zakładce 'Moje konto' -> 'Twoje zlecenia sprzedaży coins', lub na stronie głównej używając funkcji "Sprawdź status swojego zlecenia". Gdy zlecenie ma taki status, można logować się i grać w tryb FUT. Jeżeli jednak będziemy chcieli zacząć korzystać z konta, i będzie ktoś zalogowany, to opóźni to realizację zamówienia. Jeżeli podczas tego statusu umieszczą Państwo jakiekolwiek karty na liście transferowej, bardzo prosimy nas o tym poinformować.

"W trakcie realizacji" - oznacza to, że zamówienie jest w trakcie realizacji. Średnio trwa to kilka godzin, maksymalnie do 48h. Wszystko zależy od ilości monet na koncie i popytu na coinsy. Jeżeli konto ma dużą ilość coins, może potrwać to kilka dni. Gdy zamówienie ma taki status, prosimy nie logować się na konto i nie zmieniać ilości monet na koncie. Można korzystać z FIFy z trybów wszystkich innych, niż FUT.

"Zrealizowane, oczekuje na zapłatę" - oznacza to, że można zalogować się już na konto, a płatność zostanie nadana w max 48h (z reguły 24h). W przypadku ukończenia zlecenia w weekend (od piątku do niedzieli), płatności nadawane są masowo w niedzielę. Płatności realizowane są masowo, przynajmniej 3 razy w ciągu tygodnia.

"Zapłacone" - płatność została nadana. Jeżeli została wybrana płatność przelewem bankowym, trafi na konto w ciągu 2 dni roboczych.

Dlaczego warto nam zaufać? Dlaczego sprzedawać monety u nas zamiast robić to samemu?

Jesteśmy zaufanym partnerem we wszystkim, co związane z coinsami do serii gier FIFA i FC. Cały przebieg transakcji jest dokładnie opisany na tej stronie, aby sprzedający mógł go dokładnie poznać przed transakcją. W trakcie transakcji wysyłamy na bieżąco powiadomienia mailowe, gdzie sprzedający jest na bieżąco informowany o całym przebiegu transakcji.  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w tego typu biznesie zaufanie jest fundamentalne i wszystko wykonujemy w pełni transparentnie i uczciwie.

Sprzedaż monet wiąże się od zawsze z ryzykiem banowania konta, które jeśli ma się zdarzyć, to występuje w ciągu kilku lub kilkunastu godzin od rozpoczęcia sprzedaży monet z konta. Jesteśmy świadomi tego ryzyka i konto jest opróżniane w taki sposób, aby osoba sprzedająca nam monety mogła zarobić jak najwięcej. Znamy bezpieczne metody transferu monet i mamy ponad 99% sukcesu w przenoszeniu monet bez bana konta. W przypadku samodzielnej sprzedaży szczególnie dużych ilości monet, musisz mieć na uwadze ryzyko bana konta. Wiele osób decyduje się na sprzedaż na własną rękę, z całkowitą sprzedażą np. 3 milionów, sprzedają tylko 200K komuś i konto zostaje zbanowane, a zarobki zostają utracone. Nie pozwalamy na takie sytuacje, jak dowodzi ilość "pokrycia strat w przypadku bana". Jego wysokość zależy od warunków oferowanych przez naszych stałych dostawców.

Dodatkowe informacje o przebiegu zlecenia

Zastrzegamy sobie możliwość pobrania do 40K coins mniej, niż zostało to zadeklarowane w zleceniu. Kwotę tą odliczamy wtedy od wartości zlecenia i wysyłamy e-maila z potwierdzeniem nowej wielkości zamówienia. Dzięki tej zmianie średni czas realizacji zlecenia ulegnie skróceniu.

Skup FC 24 Coins

Sprzedaj monety do gry FC 24 i ciesz się szybkim i łatwym zyskiem. Za pośrednictwem SuperCoinsy możesz zamienić UT coins na realne pieniądze. Za naszym pośrednictwem jest to proste i, co najważniejsze, bezpieczne. Wiemy, jak dokonać transakcji, aby Twoje konto nie zostało zablokowane – każdy klient otrzymuje od nas jasne warunki sprzedaży, które są wymienione w regulaminie.

 

Skup FC coins z SuperCoinsy to gwarancja szybkiej transakcji. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów. Już teraz załóż konto na naszym serwisie i zacznij zarabiać na UT coins.

Jak sprzedać monety do gry FIFA 24?

Sprzedaż FC 24 coins jest bardzo prosta i nie wymaga od użytkownika dużego zaangażowania. Dzięki ograniczeniu całego procesu do minimum wystarczy spełnić dwa podstawowe warunki, aby otrzymać środki za zgromadzone na koncie FC coins:

  • należy posiadać zgromadzone na koncie monety (UT coins lub FC coins to wirtualna waluta, za pomocą której można realizować wiele transakcji na rynku transferowym w FC Ultimate Team),
  • udostępnić konto na WebApp na czas sprzedaży monet.

W sekcji „Moje konto” lub „Wpisz swój identyfikator zamówienia” możesz przez cały czas kontrolować, co dzieje się z Twoimi zleceniami.

Wybierz platformę i liczbę UT coins, którą chcesz sprzedać jednorazowo. Aby sprzedać nam coinsy trzeba mieć na swoim koncie UT minimum 300k FC 24Coins.

Jak długo trwa skup monet do FC 24?

Czas realizacji trwa od 1 dnia do maksymalnie 3 dni - w szczególnych przypadkach okres oczekiwania może ulec zmianie. Szybkość realizacji usług zależy od kilku zmiennych:

  • warunków panujących na rynku,
  • popytu i liczby osób w kolejce, chętnych do kupienia monet.

Czy można dostać bana za sprzedaż FC 24 coins?

Decydując się na sprzedaż FIFA coins na własną rękę, ryzyko niepowodzenia i blokady Twojego konta jest wysokie. W SuperCoinsy wiemy, jak dokonywać transakcji, by cały proces przebiegł pomyślnie i abyś nie tylko otrzymał należne środki za UT coins, ale także dalej mógł realizować się jako menadżer w trybie Ultimate Team.

Nasze działania aż w 99% zakończyły się pozytywnie dla klientów SuperCoinsy. Każda realizacja jest przez nas zabezpieczana, w sposób opisany w regulaminie sprzedaży monet.

Skup FC coins na supercoinsy.pl to bezpieczeństwo i szereg korzyści

Każdy FC coin zgromadzony na Twoim koncie możemy zamienić na realną gotówkę. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo. Dlatego każda transakcja odbywa się w oparciu o nasze know-how, które najczęściej przynosi pozytywny skutek. 

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów na supercoinsy.pl. Skorzystaj z naszych promocji ograniczonych czasowo. Poznaj opinie klientów, którzy nam zaufali i zdecydowali się skorzystać z naszych usług.

×
deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia