Skup monet i Coins FC 24

Nagrody w skupie coins

 

Kliknij w baner powyżej, aby dowiedzieć się więcej na temat nowości w skupie coins - nagród dla sprzedających!

 

Aby sprzedać nam coinsy do FC 24, wybierz platformę na którą posiadasz coinsy i wpisz ilość, jaką posiadasz na sprzedaż. Aby móc sprzedać coins, należy posiadać aktywny rynek transferowy w aplikacji WebApp. 

 

UWAGA: Ważne jest to, jaką ilość coinsów masz na koncie, a nie jaką masz ogólnie. Wycena pod każde konto dokonywana jest oddzielnie, tak samo kwota "Pokrycie strat w wypadku bana" jest OSOBNA dla KAŻDEGO konta.

W celu sprzedaży nam coins będziemy prosić o udostępnienie nam WebAppa do samego konta. Nie prosimy o hasło e-mail, więc nie możemy zmienić na koncie żadnych danych. Konta nie zabieramy, a jedynie musimy mieć do niego dostęp na czas sprzedaży. Pamiętaj, że nigdy nie poprosimy Cię o podanie danych do Twojego konta na Skype, lub innym komunikatorze.

 

Metody płatności:

 

- Przelew bankowy (w PLN lub w EUR; brak jakichkolwiek prowizji. Wypłata w EUR możliwa przy sprzedaży za przynajmniej 15 EUR. Tylko dla Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii)

- Punkty SCP, o wartości 10% większej niż kwota za coinsy (można wykorzystać je na dowolny produkt z naszego sklepu, w tym oczywiście monety)

- Bitcoin

- USDT TRC20

 

Ile trwa sprzedaż coins?

 

Dokładny czas realizacji zależy od ilości otrzymanych przez nas kont. Dane do konta sprawdzamy z reguły w ciągu kilku godzin (maksymalnie w 24h), a opróżnienie konta z coinsów następuje zgodnie z czasem podanym w akapicie niżej.  Dokładny termin jest zależny od warunków na rynku i popytu, a przede wszystkim aktualnej kolejki. Stan kolejki można sprawdzić w panelu "Moje konto", lub podając swoje ID zlecenia na stronie głównej w funkcji "Sprawdź status swojego zamówienia lub zlecenia". Jeżeli nie chce się czekać określoną ilość czasu, można anulować zamówienie. Dopóki konto ma status "Przyjęte do realizacji, oczekuje w kolejce", można w pełni korzystać z trybu UT na koncie. Kiedy zlecenie ma status "W trakcie realizacji", na konto nie można się logować. Jeżeli ktoś jest zalogowany na koncie, gdy chcemy zacząć pobierać z niego coinsy, zlecenie jest przesuwane dalej w kolejce. Nawet gdy pobieramy coinsy z konta, można używać gry we wszystkich innych trybach, poza UT. Prosimy zostawić nam jak najwięcej wolnych miejsc na liście transferowej na koncie.

 

Poniżej można znaleźć aktualne czasy zlecenia w przypadku, gdy złoży się je teraz. Aktualizowane są one dynamicznie. Podane czasy są prognozowane, więc mogą one ulec zmianie w trakcie oczekiwania w kolejce. Kolejka zależy głównie od ilości kont, jaką dostajemy. Coinsy są przenoszone bezpośrednio do zamówień, które otrzymujemy, więc ilość zamówień determinuje tempo opróżniania konta. Nigdy nie opróżniamy konta "jak najszybciej", tylko robimy to w ten sposób, aby zachować jak największe prawdopodobieństwo pozostawienia konta bez bana po transakcji. W około 99% przypadków nam się to udaje. 

 

Prosimy pamiętać, że z konta można swobodnie korzystać przez większość czasu, gdy oczekuje ono w kolejce. Nie można go używać tylko wtedy, gdy ma status "w trakcie realizacji" - co dla większości zleceń nie trwa dłużej, niż kilkanaście godzin.

Prognozowany czas realizacji zgłoszenia, w przypadku złożenia zlecenia teraz:

Platforma PC:  1 - 2 Dni

Platforma PS5, PS4, XSX, XSS, XONE:  1 - 3 Dni

Wybierz platformę Wpisz ilość, którą posiadasz
(ilość możesz zmienić w kolejnym kroku)
Informacja o cenie
Selling Fifa 23 coins - PC
K
Otrzymasz: 0,00

Od 800K do 100000K: 4.50 zł za 100K

      !   OD 08/04/2024 WYŻSZA STAWKA   !       

poprzednia stawka: 4 zł za 100K

Selling Fifa 23 coins - PS5, PS4, XSX, XSS, XONE
K
Otrzymasz: 0,00

Od 400K do 100000K: 5.50 zł za 100K


 

 

Losowych 10 opinii wystawionych przez naszych Klientów
d**[email protected] | C_ARVK9L | Sprzedano: 138K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2022-10-09
Opinia: Pozytywna
Treść: Dla mnie bomba
d**[email protected] | C_AIOL6X | Sprzedano: 295K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2022-12-27
Opinia: Pozytywna
Treść: Dla mnie bomba
f**[email protected] | C_MD4CNL | Sprzedano: 90K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2022-10-13
Opinia: Pozytywna
Treść: Wszystko ok
d**[email protected] | C_CGSWVC | Sprzedano: 674K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2023-05-04
Opinia: Pozytywna
Treść: Great !
r**[email protected] | C_Q9Y1FI | Sprzedano: 3998K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2023-11-26
Opinia: Pozytywna
Treść: Trwało to dłużej niż zwykle ale sprzedane 4kk coinsów bez bana
l**[email protected] | C_JKQAMP | Sprzedano: 2137K FIFA Coins PC | 2023-01-24
Opinia: Pozytywna
Treść: Fast and ok
i**[email protected] | C_R0RWQV | Sprzedano: 1215K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2023-01-18
Opinia: Pozytywna
Treść: Poszło szybko i sprawnie, polecam
i**[email protected] | C_MBKGKO | Sprzedano: 3605K FIFA Coins PC | 2023-04-08
Opinia: Negatywna
Czy usługa została wykonana zgodnie z regulaminem sprzedaży coins?: tak
Treść: Nie polecam od razu dostałem bana na rynek

Komentarz SuperCoinsy.pl: Bardzo nam przykro, że doszło do takiej sytuacji. Tak jak wspominamy w opisie skupu coins (i chyba dobrze to potwierdzają wystawiane nam opinie), taki problem dotyczy znacznie mniej niż 1 procenta transakcji. Niestety co jakiś czas EA zmienia nieco swoje metody wykrywania transferów coinsów. Po zgłoszeniu bana, szczegółowo analizujemy jaka była jego przyczyna i dopełniamy niezbędnych korekt, aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Bardzo nam przykro, że trafiło akurat na Pana, ale to jest naprawdę ekstremalnie rzadka sytuacja i nie wynika z naszego zaniedbania, co po prostu z czynników opisanych wcześniej.
m**[email protected] | C_01UAIF | Sprzedano: 2268K FIFA Coins PS5, PS4, XSX, XSS, XONE | 2023-04-13
Opinia: Pozytywna
Treść: Szybka śwetna akcja. Pojechałem odwiedzić rodzine na święta i wszystko zrobione w 4h. Kaska na następny dzień

 

Aby informować Państwa o przebiegu transakcji, wysyłamy mailowo powiadomienia o statusie transakcji. Są to:

 

"Przyjęte do realizacji, oczekuje w kolejce" - gdy dane do konta są prawidłowe, a konto oczekuje na rozpoczęcie przenoszenia z niego coins. Taki status zależy wyłącznie od tego ile dostajemy zleceń sprzedaży i popytu na coinsy. Przewidywany czas realizacji zawsze można sprawdzić w zakładce 'Moje konto' -> 'Twoje zlecenia sprzedaży coins', lub na stronie głównej używajac funkcji "Sprawdź status swojego zlecenia". Gdy zlecenie ma taki status, można logować się i grać w tryb UT. Jeżeli jednak będziemy chcieli zacząć korzystać z konta, i będzie ktoś zalogowany, to opóźni to realizację zamówienia. Jeżeli podczas tego statusu umieszczą Państwo jakiekolwiek karty na liście transferowej, bardzo prosimy nas o tym poinformować. 

 

"W trakcie realizacji" - oznacza to, że zamówienie jest w trakcie realizacji. Średnio trwa to kilka godzin, maksymalnie do 48h. Wszystko zależy od ilości monet na koncie i popytu na coinsy. Jeżeli konto ma dużą ilość coins, może potrwać to kilka dni. Gdy zamówienie ma taki status, prosimy nie logować się na konto i nie zmieniać ilości monet na koncie. Można korzystać z FC 24 z trybów wszystkich innych, niż UT.

 

"Zrealizowane, oczekuje na zapłatę" - oznacza to, że można zalogować się już na konto, a płatność zostanie nadana w max 48h (z reguły 24h). W przypadku ukończenia zlecenia w weekend (od piątku do niedzieli), płatności nadawane są masowo w niedzielę. Płatności realizowane są masowo, przynajmniej 3 razy w ciągu tygodnia.

 

"Zapłacone" - płatność została nadana. Jeżeli została wybrana płatność przelewem bankowym, trafi na konto w ciągu 2 dni roboczych.

 

UWAGA: Zastrzegamy sobie możliwość pobrania do 40K coins mniej, niż zostało to zadeklarowane w zleceniu. Kwotę tą odliczamy wtedy od wartości zlecenia i wysyłamy e-maila z potwierdzeniem nowej wielkości zamówienia. Dzięki tej zmianie średni czas realizacji zlecenia ulegnie skróceniu. 

 

Dlaczego warto nam zaufać? Dlaczego lepiej zlecić sprzedaż swoich coins nam, a nie próbować to robić samemu?

 

Jesteśmy zaufanym partnerem, skupiliśmy już coins od bardzo wielu klientów w ciągu kilku lat, na przestrzeni kilku wersji FIFY. To, co nas wyróżnia, to jawne przedstawienie warunków przed transakcją i ich dotrzymanie po zakończonej transakcji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w takim biznesie zaufanie jest sprawą podstawową i wszystko robimy rzetelnie i uczciwie. 

Z dużą skutecznością jesteśmy w stanie przewidzieć jakie działanie na koncie powoduje bana i robimy wszystko, aby zbanowania konta zapobiec. Do tej pory, największe zlecenie w FIFIE 23 jakie zrealizowaliśmy było na 48 mln coinsów i udało nam się je zakończyć bez bana po transakcji.

 

Skup FC 24 Coins

Sprzedaj monety do gry FC 24 i ciesz się szybkim i łatwym zyskiem. Za pośrednictwem SuperCoinsy możesz zamienić UT coins na realne pieniądze. Za naszym pośrednictwem jest to proste i, co najważniejsze, bezpieczne. Wiemy, jak dokonać transakcji, aby Twoje konto nie zostało zablokowane – każdy klient otrzymuje od nas jasne warunki sprzedaży, które są wymienione w regulaminie.

 

Skup FC coins z SuperCoinsy to gwarancja szybkiej transakcji. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów. Już teraz załóż konto na naszym serwisie i zacznij zarabiać na UT coins.

Jak sprzedać monety do gry FIFA 24?

Sprzedaż FC 24 coins jest bardzo prosta i nie wymaga od użytkownika dużego zaangażowania. Dzięki ograniczeniu całego procesu do minimum wystarczy spełnić dwa podstawowe warunki, aby otrzymać środki za zgromadzone na koncie FC coins:

  • należy posiadać zgromadzone na koncie monety (UT coins lub FC coins to wirtualna waluta, za pomocą której można realizować wiele transakcji na rynku transferowym w FC Ultimate Team),
  • udostępnić konto na WebApp na czas sprzedaży monet.

W sekcji „Moje konto” lub „Wpisz swój identyfikator zamówienia” możesz przez cały czas kontrolować, co dzieje się z Twoimi zleceniami.

Wybierz platformę i liczbę UT coins, którą chcesz sprzedać jednorazowo. Aby sprzedać nam coinsy trzeba mieć na swoim koncie UT minimum 300k FC 24Coins.

Jak długo trwa skup monet do FC 24?

Czas realizacji trwa od 1 dnia do maksymalnie 3 dni - w szczególnych przypadkach okres oczekiwania może ulec zmianie. Szybkość realizacji usług zależy od kilku zmiennych:

  • warunków panujących na rynku,
  • popytu i liczby osób w kolejce, chętnych do kupienia monet.

Czy można dostać bana za sprzedaż FC 24 coins?

Decydując się na sprzedaż FIFA coins na własną rękę, ryzyko niepowodzenia i blokady Twojego konta jest wysokie. W SuperCoinsy wiemy, jak dokonywać transakcji, by cały proces przebiegł pomyślnie i abyś nie tylko otrzymał należne środki za UT coins, ale także dalej mógł realizować się jako menadżer w trybie Ultimate Team.

Nasze działania aż w 99% zakończyły się pozytywnie dla klientów SuperCoinsy. Każda realizacja jest przez nas zabezpieczana, w sposób opisany w regulaminie sprzedaży monet.

Skup FC coins na supercoinsy.pl to bezpieczeństwo i szereg korzyści

Każdy FC coin zgromadzony na Twoim koncie możemy zamienić na realną gotówkę. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo. Dlatego każda transakcja odbywa się w oparciu o nasze know-how, które najczęściej przynosi pozytywny skutek. 

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów na supercoinsy.pl. Skorzystaj z naszych promocji ograniczonych czasowo. Poznaj opinie klientów, którzy nam zaufali i zdecydowali się skorzystać z naszych usług.

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia