Skup kont

Oferta w tym miejscu skierowana jest dla wszystkich użytkowników strony. Może z niej skorzystać każdy, kto posiada konsolę Xbox One, Xbox Series X, PS4 lub PS5 lub PC i chce zarobić trochę pieniędzy.

Skupujemy konta w trybie FIFA Ultimate Team z odblokowanym rynkiem transferowym w aplikacji WebApp/Companion. Wraz z kontem trzeba oddać nam przypisane do niego konto na konsoli (lub w przypadku PC: samo konto Origin) oraz adres e-mail.

 

Za konta płacimy:

KONTA Z DZIAŁAJĄCYM WEBAPPEM FUT 23, aktywowane na konsoli (17.01, WZROST CEN):

Konto Xbox One / Xbox Series X / PS4 / PS5 - 95 zł 70 zł (130 zł 120 zł, jeśli konto zagrało przynajmniej jeden mecz w FUT Champions)

Konto PC - 95 zł 70 zł (130 zł 120 zł, jeśli konto zagrało przynajmniej jeden mecz w FUT Champions)

 

Abyśmy mogli zaakceptować konto:

* na koncie musi być zagrany co najmniej jeden mecz w squad battles lub w division rivals, tak aby był on widoczny w WebAppie w zakładce 'Competitions'

* konto musi mieć przynajmniej 15K zarobków meczowych (nowe wymaganie, dodane 15.12.2022)

Tak jak zostało podane w cenniku wyżej, jeśli konto zagrało przynajmniej jeden mecz w FUT Champions (w turnieju głównym, nie w kwalifikacjach), to do początkowej stawki za konto dopłacamy 35 zł (czyli płacimy 130 zł).

Jeżeli posiadasz na koncie jakieś coinsy (minimum 200K) i chcesz je sprzedać, musisz sprzedać je najpierw za pomocą odnośnika "Sprzedaj coins". Po tym jak zakończymy realizację zlecenia sprzedaży coins, możesz sprzedać u nas konto.

 

Jedna osoba może nam sprzedać maksymalnie 3 konta w ciągu tygodnia. Aby sprzedać konto, należy wypełnić formularz z danymi do niego na dole tej strony.

 

Skup kont metody płatności

 

Płatność możemy nadać:

- przelewem bankowym

- bitcoinem

- punktami SCP, o wartości 10% większej niż kwota za konto (można wykorzystać je na dowolny produkt z naszego sklepu, w tym oczywiście coinsy). 

- USDT TRC20

 

Skup kont informacje

 

Do konta należy podać:

- e-mail do konta (Proszę również pamiętać, aby te nowe adresy e-mail nie były ze skrzynek: @yahoo.com, @gmail.com, @mail.com i innych, gdzie nie można zmienić zapasowego maila, bądź numeru telefonu do weryfikacji. Rekomendujemy skrzynki: @onet.pl, @o2.pl  @wp.pl. Jeżeli do konta pocztowego jest przypisany jakikolwiek e-mail weryfikacyjny, jego również musimy otrzymać i zmienić do niego dane. Do każdego konta Xbox Live zakładanego na @outlook.com niezbędne jest skonfigurowanie weryfikacji logowania - prosimy do tego celu założyć adres e-mail na @onet.pl, @o2.pl lub @wp.pl, nie używać weryfikacji telefonicznej)

- hasło Origin / WebApp (można je sprawdzić na tej stronie: https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app)

- hasło PSN (dla kont PS) bądź hasło XBL (dla kont Xbox) (Prawidłowość danych logowania PSN można sprawdzić tu: https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action , a XBOX tu: http://live.xbox.com ), przy platformie PC można wpisać cokolwiek (bo nie dotyczy)

- hasło e-mail (można je sprawdzić przy logowaniu się na pocztę)

Dla platformy Xbox: Jeżeli mail do Xbox Live jest inny niż do Origin, to prosimy podać również do niego dane w dowolnym miejscu formularza.

Nie jesteśmy zainteresowani kupnem wersji Steam, Epic Games, oraz w ramach abonamentu EA Play.

 

Podane dane należy nam wysłać uzupełniając forumarz na dole strony.

 

Skup kont zasady

 

Zasady sprawdzania i przyjmowania kont:

 

  • na oddawanym koncie musi być przynajmniej 400 monet
  • oddawane konto EA może mieć przypisane maksymalnie jedno konto PSN/XBL (nie może mieć również podpiętego konta z PC)
  • zrobione SBC nie mają znaczenia
  • konto nie może posiadać jakiegokolwiek ostrzeżenia od EA
  • nie przyjmujemy kont, które były używane w zewnętrznym oprogramowaniu typu autobuyer
  • sprawdzenie konta następuje w przeciągu od 48h do 72h od jego wysłania
  • maksymalna liczba kont, którą możemy przyjąć od jednego użytkownika to 3 tygodniowo
  • płatność zostaje nadana w ciągu 3 dni roboczych od przyjęcia konta
  • o postępach w sprawdzaniu konta informujemy przez wysyłanie powiadomień mailowych, na e-mail kontaktowy podany przy składaniu zgłoszenia

 

Skup kont instrukcja

 

Poniższa instrukcja jest skierowana dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych. Dzięki niej możesz stworzyć konto, które będzie się kwalifikowało do sprzedaży. Poniższa instrukcja dotyczy tylko platform PlayStation lub Xbox. W przypadku platformy PC, nie ma możliwości tworzenia z jednej wersji gry wielu kont.

 

1. Załóż nowy adres e-mail

* skrzynka e-mail jest przez nas zabierana, stąd radzimy założyć nowy adres e-mail. Rekomendowanymi do tego stronami są poczta.onet.pl, poczta.o2.pl i poczta.wp.pl

* na e-mailu nie może być ustawiona żadna informacja umożliwiająca przywrócenie przez Ciebie konta. Jeżeli na danym e-mailu (szczególnie dotyczy to poczty Outlook) niezbędne jest podanie informacji zabezpieczającej, radzimy stworzenie nowej poczty e-mail na innej stronie i podanie jej jako e-mail zabezpieczający. Hasło do tego e-maila zabezpieczającego będzie trzeba nam również podać i dane do niego również zostaną przez nas zmienione.

2. Załóż nowy profil lokalny na konsoli

* chodzi po prostu o stworzenie nowego konta na swojej konsoli

3. Zarejestruj się w PlayStation Network (PS4/PS5) albo Xbox Live (Xbox One/Xbox Series X) na nowoutworzonym koncie lokalnym na swojej konsoli

* możliwość rejestracji powinna pojawić się zaraz po założeniu konta lokalnego na swojej konsoli

* do rejestracji użyj adresu e-mail, utworzonego w kroku 1

4. Załóż konto w Ultimate Team

* wystarczy z nowoutworzonego konta na konsoli uruchomić FIFĘ 23, a następnie włączyć tryb Ultimate Team

* komunikaty, które pojawią się na konsoli wystarczy zatwierdzać. Jeżeli konsola poprosi o utworzenie hasła do konta, należy je zapisać

5. Zaloguj się na konto przez WebApp ( https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/ ), lub aplikację Companion na Twoim telefonie (Android lub iOS)

* jeżeli nie pamiętasz hasła, możesz je z łatwością przywrócić poprzez opcję "Zapomniałeś hasła?" / "Forgot Your Password?" dostępną zaraz pod polami przeznaczonymi na wpisanie danych do logowania się na konto

* wejdź na koncie w zakładkę "Transfery". Jeżeli w tej zakładce będzie odblokowana opcja "Szukaj na rynku" i będziesz w stanie wyszukać karty na rynku transferowym z poziomu aplikacji, to znaczy że konto jest gotowe do sprzedaży i możesz je nam wysłać. Każde nowe konto ma domyślnie zablokowany rynek transferowy.

6. Odblokowanie rynku transferowego na koncie

* aby odblokować rynek na koncie, należy rozgrywać na nim mecze i dokonywać różnych akcji na rynku transferowym bądź w wyzwaniach budowania składu

* proponujemy zalogować się na konto co najmniej w 5 różnych dni w ciągu tygodnia i przy każdym logowaniu: rozegrać 2 mecze (mogą być w trybie offline np. w squad battles, mając cały czas odłożonego pada), wystawić 2-3 dowolne karty na rynek transferowy i ponowić wygasłe aukcje na rynku transferowym. Można również wykonywać zadania menedżera, czy podstawowe wyzwania budowania składów.

* EA odblokowuje rynki transferowe masowo - to znaczy, że co jakiś czas (z reguły co kilka dni) są "fale" odblokowań i wiele osób mających nowe konta i dokonaną na nich aktywność otrzymuje wtedy możliwość korzystania z rynku transferowego przez WebApp / aplikację Companion. Wykonanie akcji opisanych w powyższej "gwiazdce" powinno wystarczyć do odblokowania rynku transferowego. Jeżeli tak się nie dzieje, to radzimy po prostu poczekać kilka dni nie grając dodatkowych meczów na koncie. Gdy będzie kolejna "fala" odblokowań, na koncie powinien zostać wtedy automatycznie odblokowany dostęp do rynku transferowego z poziomu aplikacji.

7. Sprzedanie nam konta

* przed oddaniem konta sprawdź, czy na pewno jest na nim odblokowany dostęp do rynku transferowego przez WebApp / aplikację Companion. Możesz to zrobić próbując wyszukać dowolną kartę na rynku transferowym z poziomu aplikacji. Jeżeli wyszukanie karty na rynku jest możliwe, to znaczy to że rynek transferowy na koncie jest odblokowany.

* na oddanym nam koncie musi być co najmniej 400 coins

* jeżeli nie wiesz w jaki sposób uzyskać wszystkie potrzebne informacje do konta, w tym 6 kodów zabezpieczających Origin, to sprawdź naszą instrukcję dostępną pod linkiem: https://supercoinsy.pl/article/jakie-dane-do-konta-trzeba-podac-przy-doladowaniu-konta

 

Z jednej konsoli można stworzyć maksymalnie 5 klubów FUT, ponieważ taki jest limit ustanowiony przez EA. Limit obejmuje tylko obecną wersję FIFY, nie przechodzi na kolejne wersje gry.

 

Nie odpowiadamy za wszelkie działania podjęte przez EA w skutek sprzedaży konta. Skup kont prowadzimy już od ponad 4 lat i nie zdarzyło się, aby jakikolwiek klient został za to ukarany.Pola oznaczone * są obowiązkowe i należy je wypełnić.

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia