Doładowanie konta (najbezpieczniejsza metoda) - na czym to polega?

Skoro kliknąłeś ten artykuł, to najpewniej zależy Ci na zakupie FIFA Coins, ale jednocześnie masz obawy czy taki zakup jest bezpieczny i nie skończy się banem, prawda?

W takim razie przeczytaj poniższą treść do końca, a dowiesz się wszystkiego na ten temat.

 

Prowadzimy nasz serwis od 2014 r. i nigdy nie oszukaliśmy nikogo. W przeciwnym razie nie prosperowalibyśmy tak długo na rynku, nie zbudowalibyśmy rzeszy zaufanych klientów i nie otrzymalibyśmy tak dużo pozytywnych opinii na temat usług, które oferujemy w naszym serwisie: TRUSTPILOT. W skrócie — jesteśmy rzetelną firmą i dlatego korzystając z naszych usług, nie musisz się o nic obawiać! 

Dodatkowo nigdy nie prosimy o podanie hasła do skrzynki pocztowej i nikt z naszych pracowników nie ma możliwości zmiany żadnych danych logowania.

 

W 2018 r. udoskonaliliśmy metodę transferu monet niemal do perfekcji i od tego czasu ponad 99,9% transakcji z udziałem FIFA Coins, które realizujemy, kończy się sukcesem i brakiem wykrycia ze strony EA! Obecnie nie istnieje 100% pewna metoda ze względu na wysokie zabezpieczenia EA, ale my sprowadzamy tego typu ryzyko do absolutnego minimum! W przypadku niepowodzenia (co zdarza się niezwykle rzadko), prosimy odwiedzić nasz Live Chat na stronie głównej.

 

Aby móc zapewnić najwyższe bezpieczeństwo, przenosimy monety przy użyciu kart specjalnych, które nie są sprzedawane po zawyżonych ani maksymalnych cenach. 

Każde zamówienie realizujemy za pośrednictwem WebApp i dlatego musisz posiadać aktywny rynek transferowy w aplikacjach WebApp/Companion (nie w grze na PC lub konsoli). 

Korzystając z tego sposobu, nigdy nie korzystamy z żadnej karty z Twojego klubu i dlatego przed złożeniem zamówienia musisz posiadać minimum 10 000 monet

Przy tym pamiętaj, że zawsze pokrywamy prowizję EA w wysokości 5%, dzięki czemu otrzymasz dokładnie tyle coins, ile zamówisz.

 

Zdajemy sobie sprawę, że w celu złożenia zamówienia u nas trzeba kliknąć więcej niż tylko raz i dlatego stworzyliśmy poniższą grafikę ze slajdami, która przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu monet krok po kroku: 

WAŻNE INFORMACJE:

- Pamiętaj, że wprowadzane liczby są automatycznie liczone w tysiącach np. 1 mln coins = 1000K coins

- Przy wypełnianiu formularza (6. slajd ↑) prosimy podać dane logowania do swojego konta EA/WebApp tj. e-mail, hasło i 6 kodów zapasowych. JEŚLI NIE WIESZ JAKIE DANE PODAĆ, KLIKNIJ TUTAJ

- Po zakończeniu realizacji od razu opuszczamy konto i wysyłamy wiadomość mailową ze zmianą statusu zamówienia na „Zrealizowane” - do tego czasu prosimy o nielogowanie się do FUT w grze i/lub WebApp/Companion. Następnie prosimy zalogować się bezpośrednio do FUT w grze, lub odczekać około 20 minut, żeby móc się zalogować do WebApp/Companion (są to po prostu kwestie techniczne).

WIESZ JUŻ WSZYSTKO? KLIKNIJ PONIŻSZY PRZYCISK:

Jeśli jednak masz pytanie lub problem dotyczący zakupu FIFA Coins, to zapraszamy na nasz LIVE CHAT (dostępny codziennie od godz. 8:00 do 23:00 (UTC+2)). 

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia