Co zrobić, aby otrzymać od nas zamówioną grę w formie Steam Gift?

Jeżeli zamówiłeś już u nas grę w formie Steam Gift, to teraz prześlij nam specjalny link (wygenerujesz go na swoim koncie Steam wg. poniższej instrukcji), który umożliwi nam dodanie Twojego konta do znajomych na Steam i przekazanie zamówionej gry.

Przy tym koniecznie pamiętaj, że, region Twojego konta Steam musi być ustawiony na Polskę, a samo konto może być nowe lub stare (nie ma to większego znaczenia).

 

Aby wygenerować specjalny link umożliwiający zaproszenie do znajomych wykonaj 5 poniższych kroków:

1. Uruchom aplikację Steam na PC i zaloguj się na swoje konto.

 

2. W prawym dolnym rogu kliknij "Znajomi i czat", tak jak to widać na poniższym obrazku:

 

3. Teraz pojawi się nowe okno i na szarym górnym pasku kliknij ikonę z awatarem i plusem, tak jak to widać na poniższym obrazku: 

 

4. Teraz zostaniesz przekierowany do nowej strony z opcjami dodawania znajomych w aplikacji Steam i spośród dostępnych opcji kliknij kolejno "Wygeneruj nowy link" i "KOPIUJ", tak jak to widać na poniższym obrazku:

 

5. Skopiowany link zapisz sobie gdzieś na boku (np. w notatniku) i skontaktuj się z nami poprzez Live Chat na stronie głównej www.supercoinsy.pl lub mailowo pod adresem: [email protected]. Podaj nam tam następujące informacje:

- ID swojego zamówienia

- grę, którą chcesz kupić na Steam (najlepiej w formie linku)

- swój skopiowany link z instrukcji powyżej

 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości możesz skontatkować się z naszymi konsultantami na czacie i poprosić o pomoc. Czat jest czynny codziennie w godzinach od 8:00 do 23:00 (UTC+1).

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia