EA FC 24: JAK DOBRZE ZACZĄĆ W UT?

Nie od dziś wiadomo, że najpopularniejszym trybem gry w serii gier FIFA jest Ultimate Team. Każdego roku wraz z pojawieniem się nowej odsłony kopanki, gracze mają możliwość startu od zera w trybie UT!

Jak więc dobrze zacząć w EA FC 24 Ultimate Team? Jakie są dobre praktyki, a czego należy się wystrzegać za wszelką cenę? Na te i więcej podobnych pytań odpowiadamy w poniższym artykule.

 

CO TO JEST ULTIMATE TEAM?

Tryb Ultimate Team umożliwia budowanie drużyny, do której można włączyć najsławniejszych i najlepszych piłkarzy ze światowych aren. Tyczy się to nie tylko aktualnych piłkarzy z XXI wieku, ale też wcześniejszych etapów historii. Pele, Zidane, Maradona mogą zagrać ramię w ramię z Messim, CR7, Mbappe i innymi! Powiedzmy sobie szczerze — UT to nie lada gratka dla każdego fana piłki nożnej. Zawodników można kupić za pośrednictwem wirtualnej waluty tj. UT Coins. Największe sławy kosztują sporo monet, dlatego najprostszym i najszybszym sposobem jest zakup EA FC Coins w rzetelnym i doświadczonym serwisie takim jak nasz. Za sprawą monet możesz stworzyć drużynę, jakiej nigdy nie zobaczysz w realnym świecie piłki nożnej.

 

NIE GRAŁEŚ W UT? TO ZAGRAJ I SIĘ UCZ!

Jeśli nie miałeś wcześniej styczności z Ultimate Team, ale Twoi przyjaciele lub media przekonały Cię do spróbowania tego trybu w EA FC 24, to najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest start już teraz

W razie gdy czytając ten artykuł, UT 24 nie pojawiło się jeszcze na rynku, to zagraj w FUT 23. Znajomość podstaw trybu UT jest ważna, a nic innego nie pomoże Ci w tym lepiej niż gra w dostępną wersję i przeklikanie się przez instruktażowe okna dialogowe i zadania do wykonania. Nie musisz wkuwać wszystkiego od razu, bo zasad jest wiele, ale podstawowa umiejętność poruszania się po interfejsie i wykonywania zadań/ wyzwań na pewno pomoże w dalszej zabawie.

 

GRAŁEŚ W UT? TO PLANUJ I WYGRYWAJ!

Jeśli miałeś już styczność z Ultimate Team lub dopiero co poznałeś podstawy, to postaw sobie kilka pytań i postaraj się odpowiedzieć przynajmniej na niektóre z nich

Ograniczysz się do jednej czy może większej ilości składów? Będziesz dążyć do zebrania tylko topowych nazwisk czy może dasz też szansę tym mniej znanym? Będziesz eksperymentować z brązowymi i srebrnymi kartami czy może nie będziesz patrzyć na nic innego poza złotymi i specjalnymi kartami? Skoncentrujesz się na grze w Mistrzostwach UT, Rivals, a może będziesz grać wyłącznie dla własnej satysfakcji? Będziesz zdobywać paczki wyłącznie z zadań czy może skusisz się na zakupy? Ile UT Coins będziesz potrzebować, żeby złożyć pierwszą drużynę? Ile masz czasu na grę? 

Przy tym śmiało zadawaj i odpowiadaj na swoje własne/ inne pytania. Dzięki takiemu ćwiczeniu na pewno zyskasz lepsze podejście do gry, a tym samym lepsze rezultaty i więcej frajdy z gry.

 

JAK STAĆ SIĘ NAJLEPSZYM W UT 24?

Niektórzy gracze są po prostu lepsi pod kątem trejdingu na rynku transferowym, a inni są lepsi w kontroli zawodników na murawie. Niezależnie od Twoich zalet lub wad, chcąc królować w rankingach, musisz być dobrym menedżerem swojego klubu i robić rzeczy we właściwym czasie. 

Im szybciej zaczniesz grę w Ultimate Team 24, tym większe szanse będziesz miał na sukces i satysfakcję z gry. Jest to spowodowane tym, że początek rozgrywki w UT jest najważniejszym momentem. Z czasem rynek transferowy staje się coraz bardziej stabilny i przewidywalny i tak jest co roku! Dlatego jeśli wiesz, co po kolei robić, to zagwarantujesz sobie dobry start. Oto 5 zasad, których każdy szanujący się gracz UT powinien się trzymać na początku:

1. Zamów EA Sports FC 24 przedpremierowo

Jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję i mieć lepszy start, to zamów EA FC przedpremierowo i zagraj z czterodniowym wyprzedzeniem.

2. Zostań członkiem EA Play

Każdy członek EA Play i Origin Access będzie mógł pobrać i zagrać w 10-godzinną wersję gry na około tydzień przed premierą (w tym gracze na PC będą mogli grać w pełną wersję FIFY bez ograniczenia czasowego bazując na tym jak to wyglądało w ostatnich latach). Członkostwo EA Play jest dostępne na platformach Xbox, Playstation, Origin i Steam. 

3. Korzystaj z WebApp i/ lub Companion

Jeśli jesteś powracającym graczem (jeśli nie, to koniecznie zagraj we wcześniejszą odsłonę), to nie przegap okazji do rozpoczęcia sezonu wcześniej. Aplikacje WebApp i Companion są zawsze uruchomiane na krótko przed oficjalną premierą gry i powracający gracze zawsze są nagradzani powitalnymi paczkami za swoją aktywność w Ultimate Team z poprzedniej wersji.

4. Dziel i rządź w dniu premiery 

W tym czasie zaczyna grać wielu nowicjuszy, chętnych do gry, którzy niewiele wiedzą na temat UT. Dzięki czemu na start rynek transferowy jest zalewany cennymi kartami po niskich cenach. Dlatego upewnij się, że znajdziesz wtedy czas i “złowisz nie jedną rybę”. W dniu premiery kupowanie i sprzedawanie zawsze jest łatwe i przynosi duże zyski.

5. Jak kupować, to tylko EA FC Coins

Poza FC Coins istnieją jeszcze FC Points, które można kupić jedynie za prawdziwe pieniądze i nie da się ich zarobić poprzez granie. Za pomocą FC Points można jedynie otwierać paczki lub płacić za grę w trybie UT Draft. Zakup UT Coins jest bardziej opłacalny, ponieważ kupując monety nie musisz liczyć na szczęście w paczkach. Możesz kupić kogo tylko chcesz, a jednocześnie wydasz mniej. Wielu graczy myśli, że zakup FC Coins jest niebezpieczny i skończy się blokadą ich konta. Jednak jest to mylne założenie jeśli wybierze się rzetelnego sprzedawcę. Najlepszym przykładem są nasze metody dostawy coins, które od ponad 10 lat gwarantują ponad 99,9% bezpieczeństwa transakcji. 

 

MONET NIGDY ZA WIELE

Chcąc osiągać sukcesy przez cały okres trwania UT 24, nie możesz pozwolić sobie na to, aby zostawać w tyle ze swoim składem. Co jakiś czas konieczna będzie wymiana danych zawodników na lepszych, a z tym pojawi się zapotrzebowanie na większą ilość monet. Zasada jest prosta, im więcej zbierzesz UT Coins, tym więcej będziesz mógł kupić w trybie Ultimate Team. Dlatego niżej prezentujemy kolejne 5 zasad, których warto się trzymać kiedy chce się zgromadzić jak największą ilość monet w UT

1. Rozgrywaj mecze, bo każde rozegrane spotkanie to dodatkowa dawka niewielkiej ilości monet.

2. Handluj na rynku transferowym tj. kupuj karty zawodników po niskich cenach, a sprzedawaj po wysokich. Jednak do tego potrzebna jest spora ilości czasu i dobra znajomość UT.

3. Pozbądź się niepotrzebnych kart w Twoim klubie (np. kart jednorazowych). Sprzedaj je na rynku lub użyj opcji szybkiej sprzedaży, aby zdobyć dodatkowe monety.

4. Odbieraj FC Coins w ramach nagród za grę (jeśli jest to dla Ciebie korzystne w danym momencie). Bonusy te są przeważnie niewielkie, ale kluczem jest systematyczność. 

5. Kupuj UT Coins kiedy możesz, bo to najwygodniejszy i najszybszy sposób na zagranie wymarzonymi kartami. Z naszej strony gwarantujemy bezpieczeństwo na najwyższym możliwie poziomie.

 

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia