Promocja na coinsy FUT 21-22

 

 

 

 

Promocja "FUT 21-22" jest aktywna od 16:00 27.08.2021 do odwołania (jeśli nie będzie już żadnych ciekawych eventów możliwe, że promocja potrwa do premiery FUT 22)

 

Tylko u nas kupując coinsy do FUT 21 macie szansę na:

 

DARMOWE COINSY DO FUT 22!

 

Jak to działa? Wybrane przez nas zamówienia dostaną od nas zwrot min. 15% wartości zamówienia (może być więcej) w postaci punktów SCP. SuperCoinsy Points (SCP) to alternatywny środek wymiany na naszej stronie, który można wymienić na sprzedawane przez nas produkty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je na coinsy do FUT 22, które pojawią się moment po premierze WebAppa do FIFY 22. 

 

Jeśli twoje zamówienie okaże się szczęśliwe, otrzymasz od nas wiadomość, a punkty doładujemy na twoje konto na stronie. Z racji na to, że z punktów SCP korzystać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy, zamówienia złożone bez logowania nie biorą udziału w promocji.

 

Listę nagrodzonych będziemy raz na jakiś czas przedstawiać na naszych social media.

 

 

 

 

Regulamin promocji:

 

1. Promocja "FUT 21-22" jest aktywna od 16:00 27.08.2021 do odwołania.

2. Nagroda zostanie przekazana w formie punktów SCP, doładowanych na konto użytkownika.

3. W promocji biorą udział wszystkie zamówienia na min. 100k coins (złożone z zarejestrowanych na stronie kont) na coinsy złożone i opłacone od startu promocji do jej końca.

4. Organizator nie odpowiada za nieprawidłowe korzystanie z promocji.

5. Reklamacje dotyczące promocji można zgłaszać w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu zakończenia promocji.

6. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni roboczych od daty wpłynięcia.

7. Zastrzegamy sobie możliwośc zakończenia promocji we wcześniejszym terminie z powodów od nas niezależnych.

8. Zastrzegamy sobie możliwość wykluczenia wybranego przez nas użytkownika z promocji. Powód wykluczenia zostanie przekazany użytkownikowi mailowo. Mówimy tutaj o np. próbach oszustwa w konkursach.

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia