PROMOCJA PRE-SEASON - FUT 22-23

 

 

 

 

Promocja "PRE-SEASON FUT 22-23" jest aktywna od 17:00 19.08.2022 do odwołania (jeśli nie będzie już żadnych ciekawych eventów możliwe, że promocja potrwa do premiery FUT 23)

 

Tylko u nas kupując coinsy do FUT 22 macie szansę na:

 

DARMOWE COINSY DO FUT 23!

 

Jak to działa? Wybrane przez nas zamówienia dostaną od nas zwrot min. 15% wartości zamówienia (może być więcej) w postaci punktów SCP. SuperCoinsy Points (SCP) to alternatywny środek wymiany na naszej stronie, który można wymienić na sprzedawane przez nas produkty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je na coinsy do FUT 23, które pojawią się moment po premierze WebAppa do FIFY 23. 

 

Jeśli twoje zamówienie okaże się szczęśliwe, otrzymasz od nas wiadomość, a punkty doładujemy na twoje konto na stronie. Z racji na to, że z punktów SCP korzystać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy, zamówienia złożone bez logowania nie biorą udziału w promocji.

 

Listę nagrodzonych będziemy raz na jakiś czas przedstawiać na naszych social media lub w artykule z wynikami konkursów.

 

 

 

 

Regulamin promocji:

 

1. Promocja "PRE-SEASON FUT 22-23" jest aktywna od 17:00 19.08.2022 do odwołania.

2. Nagroda zostanie przekazana w formie punktów SCP, doładowanych na konto użytkownika.

3. W promocji biorą udział wszystkie zamówienia na min. 100k coins (złożone z zarejestrowanych na stronie kont) na coinsy złożone i opłacone od startu promocji do jej końca.

4. Organizator nie odpowiada za nieprawidłowe korzystanie z promocji.

5. Reklamacje dotyczące promocji można zgłaszać w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu zakończenia promocji.

6. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni roboczych od daty wpłynięcia.

7. Zastrzegamy sobie możliwośc zakończenia promocji we wcześniejszym terminie z powodów od nas niezależnych.

8. Zastrzegamy sobie możliwość wykluczenia wybranego przez nas użytkownika z promocji. Powód wykluczenia zostanie przekazany użytkownikowi mailowo. Mówimy tutaj o np. próbach oszustwa w konkursach.

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia