FIFA 22 SHAPESHIFTERS: WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED STARTEM

Ostatnie promo Team of the Season z pewnością można uznać za jedno z najpopularniejszych w tym roku. Na szczęście nie jest to ostatnia promocja i choć do końca FUT 22 pozostało jeszcze kilka, to Shapeshifters (Zmiennokształtni) jest już potwierdzone jako kolejne nadchodzące wydarzenie!

W związku z tym nasz ekipa zebrała wszystko, co musicie wiedzieć o promocji Shapeshifters przed jej startem, prezentując wszystkie najświeższe przecieki i najważniejsze informacje, które będziecie mogli wykorzystać na swoją korzyść.

 

O CO CHODZI Z SHAPESHIFTERS

Wokół Shapeshifters słychać było spore echo nostalgii, a wszystkie gwiazdy na niebie wskazują na to, że kolejna edycja promocji nie będzie przeciętna! Event ten pojawił się ostatnio w grze FIFA 20 i koniec końców stał się jednym z lepiej przyjętych eventów w tamtej edycji FUT. Niestety, promocja nie pojawiła się w grze FIFA 21, ale teraz, gdy minęło już trochę czasu, zapowiada się jej wielki powrót w FIFA 22 Ultimate Team.

Jeżeli graliście w FUT 20 kiedy promo Shapeshifters został dodany do gry lub jeśli nadrobiliście/ nadrabiacie wiedzę na ten temat, to można zyskać obraz, z jakimi to mechanikami wkrótce przyjdzie nam się dobrze bawić. Wyróżnieni w promocji zawodnicy najprawdopodobniej otrzymają ulepszenia statystyk, gwiazdek sztuczek oraz słabszej nogi, oraz zostaną im zmienione pozycje i pracowitość w ataku/obronie. Dwa lata temu dodano dwie drużyny, więc w tym roku również możemy być świadkami dwutygodniowej kampanii i podwójnej dawki piłkarzy.

Warto też pamiętać, że wszyscy znajdujemy się na późnym etapie gry w Ultimate Team 22, co aż prosi się o wprowadzenie NIEBANALNYCH KART przez EA!

 

PRZECIEKI ZAWODNIKÓW I WIĘCEJ!

Przewidywania dotyczące drużyny Shapeshifters mogą być tak naprawdę tak samo dobre jak w przypadku każdego z nas lub Was. Dlatego też postanowiliśmy polegać na znanym leakerze @FutSheriff i podzielić się z Wami tym, co najważniejsze i najaktualniejsze.

Przecieki nie są oczywiście w 100% gwarantowane, ale pamiętajcie, że te, które śledzimy, po raz kolejny okazały się prawdziwe — np. pogłoski o promocji Zmiennokształtnych zostały potwierdzone przez EA wraz z nowym ekranem ładowania.

Podobnie jak w FIFA 20, spodziewamy się, że zobaczymy drużynę wydaną w paczkach, zawodnika (lub dwóch) dostępnego w zadaniach na początku wydarzenia, ale także kilka SBC, które pojawią się przez cały okres trwania Shapeshifters. 

W międzyczasie wyciekły już informacje dotyczące zawodnika z zadań w FUT, rzućcie tylko okiem:

 

 

Jeśli chodzi o inne przecieki na temat zawodników, to pierwsze z nich dotyczą Carrasco z Atlético Madryt, Felipe Andersona z Lazio (którzy podobno mają być dostępni w WBS), oraz Lionela Messiego z PSG i wiele więcej! Oczywiście poczekamy i zobaczymy, czy te karty rzeczywiście zostaną dodane, ale na razie spójrzmy, czego można się spodziewać:

 

DATA ROZPOCZĘCIA

Promo Shapeshifters rozpocznie się w piątek, 17 czerwca 2022 roku o godzinie 19:00 - w tym samym czasie zawodnicy TOTS znikną z paczek FUT.

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, wydarzenie Zmiennokształtni trwało przez dwa tygodnie w FUT 20 i tak samo może być i tym razem. Dlatego zorganizujcie swój czas odpowiednio i przygotujcie się do tego wydarzenia razem z nami! Już teraz możecie sprawdzić naszą aktualną ofertę FIFA Coins 22 i wypatrywać specjalnej promocji związanej z wydarzeniem Shapeshifters (opublikujemy więcej informacji na naszej stronie w odpowiednim czasie). 


O aktualnościach dotyczących FIFY 22 będziemy informować w osobnych artykułach. Dlatego jeśli spodobała Ci się ta lektura, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie:

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia