FIFA 23 RULEBREAKERS: WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

 

Zasady są po to, by je łamać — tak można najprościej podsumować to, co karty Rulebreakers (tj. Buntowników) mają do zaoferowania graczom FUT w najnowszym promo. Jest to co prawda promo, które zadebiutowało już kilka razy w poprzednich edycjach Ultimate Team, ale mimo to, zawsze budzi emocje. 

Na czym polega promo Rulebreakers? Jakie to karty? Czy warto sięgnąć do kieszeni, by włączyć je do swojej drużyny? Czytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego na ten temat. 

 

O CO CHODZI Z RULEBREAKERS?

W ramach promocji Buntowników dani zawodnicy otrzymują zmienione i podwyższone statystyki, dzięki czemu znacznie różnią się od swoich standardowych kart w FUT. Otrzymują oni również podwyższenie dla swoich overalli.

 

Dla przykładu weźmy takiego Pique (FC Barcelona) — źródło @FutSheriff. Jego podstawowa złota karta ma niską statystykę tempa, bo tylko 56 pkt i wysoką statystykę obrony, bo aż 84 pkt. Natomiast jego nowa karta Rulebreakers podnosi nieco wynik obrony, bo o 4 pkt, ale czyni go znacznie szybszym, bo dzięki dodatkowym 27 pkt Pique ma teraz aż 83 tempa! Dodajmy do tego styl Cień i zyskujemy bardzo szybkiego obrońcę z tempem 91, bardzo dobrą obroną na poziomie 95 pkt i ulepszonym dryblingiem, fizycznością i podaniami — to się nazywa tuning! Dlatego też Buntownicy są rozchwytywani i mogą odwrócić los niejednego meczu na korzyść posiadacza takich kart.

 

PRZYKŁAD 1. DRUŻYNY RULEBREAKERS

14 października bieżącego roku, do paczek trafiła 1. drużyna Rulebreakers. Poniżej wymieniamy wszystkie nazwiska, które znalazły się na kartach specjalnych owych Buntowników:

POZYCJA

ZAWODNIK

KLUB

OVR

N, ŚN

Cristiano Ronaldo

Manchester United

91

ŚO

Gerard Piqué

FC Barcelona

89

N, ŚN

Edin Džeko

Inter Mediolan

88

ŚPD, ŚP

Kalvin Phillips

Manchester City

87

ŚPO

Nabil Fekir

Real Betis

87

ŚO

Leonardo Bonucci

Juventus

87

LS, LP, ŚN

Wilfried Zaha

Crystal Palace

86

PO, CPS

Jesus Navas

Sevilla FC

86

PP, PS, LS

Leon Bailey

Aston Villa

86

N, ŚN

Javier Hernández

LA Galaxy

85

ŚPO, ŚP, ŚPD

Lucas Robertone

UD Almería

84

ŚO, LO

Ben Godfrey

Everton FC

84

ŚP

Hector Herrera

Houston Dynamo

84

CLS, CPS, LO

Przemysław Frankowski

RC Lens

83

PP, CPS, PS

Aurélio Buta

Eintracht Frankfurt

82

Pełny podgląd kart znajdziesz na Futbinie pod tym linkiem tutaj: FIFA 23 RulebreakersDodatkowo w ramach 1. mini-release dla Buntowników, EA Sports dodało 3 kolejne karty specjalne tj. David Alaba 88 (Real Madryt) i Romain Faivre 86 (Olympique Lyon), które można zdobyć w ramach ograniczonych czasowo SBC oraz Paulinho 84 (Bayer Leverkusen), którego można zdobyć w zadaniach. Jeśli więc w 1. drużynie Rulebreakers znalazł się zawodnik, który ligą i narodowością pasuje do Twojego składu, to może to właśnie taką kartę powinieneś włączyć do swojego składu w następnej kolejności. Jeśli nie, to bardzo możliwe, że w 2. drużynie Buntowników znajdziesz już coś dla siebie — w końcu praktycznie wszystkie te karty to potwory!

 

KIEDY I JAK ZDOBYĆ KARTY PROMO?

W trakcie trwania promocji Rulebreakers dane karty zostaną dodane do gry wg. następującej rozkładówki: 

-Drużyna 1. będzie dostępna w paczkach od 14.10.22 do 21.10.22

-Drużyna 1. mini-release będzie dostępna w paczkach od 16.10.22 do 21.10.22

-Drużyna 2. będzie dostępna w paczkach od 21.10.22 do 28.10.22

-Drużyna 2. mini-release będzie dostępna w paczkach od 23.10.22 do 28.10.22

W związku z czym gracze FUT otrzymają sporo ciekawych kart, które będą dostępne do zdobycia w paczkach, zadaniach, SBC, no i oczywiście do kupienia ich na rynku transferowym. Z doświadczenia wiemy, że masowe otwieranie paczek rzadko kiedy się opłaca, bo ryzykujesz ilością posiadanych coins, a w zamian możesz zyskać praktycznie nic niewarte karty. Dlatego bezpośrednie kupowanie kart, a nie paczek to bezpieczniejszy wybór. Jeśli jednak brakuje Ci coinsów na daną kartę, to zerknij na naszą promocyjną ofertą Buntowników na FIFA Coins 23 pod tym linkiem tutaj: PROMOCJA RULEBREAKERS - FUT 23. Dzięki tej ofercie możesz dodatkowo zaoszczędzić! 

 

O aktualnościach dotyczących FIFY 23 będziemy informować w osobnych artykułach. Dlatego jeśli spodobała Ci się ta lektura, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie:

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia