Skup coins - nowe funkcjonalności platformy

Na przestrzeni ostatnich miesięcy do zakładki „Skup coins” dochodziły nowe funkcjonalności. Poniżej przedstawimy wszystkie z nich. Na sam początek zamieszczamy ich spis treści, abyś mógł komfortowo przemieszczać się między sekcjami, które Cię interesują (wystarczy kliknąć w odpowiedni podpunkt, aby zostać przeniesionym do szczegółów):

 

 

A może wolisz zapoznać się z nowościami w formie video? Przygotowaliśmy krótki 1,5 minutowy film, który ukazuje zmiany jakie wprowadziliśmy:

 

 

 

Będąc zalogowanym na naszej stronie i wchodząc w: Moje konto -> Twoje zlecenia sprzedaży coins możesz teraz sprawdzić historię Twoich sprzedaży coins na naszej stronie.

 

Panel wygląda w ten sposób:

 

Twoje zlecenia sprzedaży

 

Możesz w nim sprawdzić wszystkie niezbędne informacje na temat Twoich poprzednich (lub aktualnych) zleceń sprzedaży coins.

 

 

Jeżeli status Twojego zlecenia to „Przyjęto do realizacji, oczekuje w kolejce”, to możesz także poprosić o zmianę ilości coins w Twoim zleceniu. Możesz także w każdym momencie sprawdzić, ile czasu pozostało do realizacji Twojego zlecenia. Czas ten jest aktualizowany na bieżąco na podstawie ilości niezrealizowanych jeszcze zleceń, które czekają przed Twoim.

 

Możesz to zrobić wchodząc w: Moje konto -> Twoje zlecenia sprzedaży coins

Przewidywany czas realizacji zlecenia jest widoczny w informacjach przy Twoim zleceniu (jak na screenie poniżej).

 

Twoje zlecenia sprzedaży

 

Aby zmienić ilość monet, musisz kliknąć „Zmień ilość monet”. Wyświetli się takie okno, w którym należy wpisać nową wartość:

 

Zmiana ilości coins

 

 

Po zrealizowaniu przez nas zamówienia, masz też możliwość wystawienia opinii o zrealizowanym zleceniu. W ciągu kilku dni od zakończenia transakcji, otrzymujesz od nas mailowo mail z prośbą o wystawienie opinii o naszej obsłudze.

Opinia ta pojawia się na stronie głównej naszego skupu coins: https://supercoinsy.pl/sell-coins-offer

 

Na stronie wyświetla się losowo 10 wybranych opinii. Stąd jeśli kilka razy odświeżysz stronę, na pewno zobaczysz swoją:

 

Opinie

 

 

 

Zaktualizowaliśmy również formularz, w którym podaje się dane do konta z coinsami.

 

Głównymi jego nowymi funkcjonalnościami są:

 

- możliwość podania wielu kont w jednym zleceniu (jeżeli konta są na tej samej platformie)

- możliwość zaznaczenia opcji pobrania wszystkich coinsów z konta, na moment zaczęcia realizacji zlecenia

 

Nowy formularz wygląda następująco:

 

Formularz

 

Wszystkie wpisane wartości coins są na bieżąco przeliczane i pod formularzem możesz zobaczyć, jaka jest łączna stawka za sprzedawane przez Ciebie coinsy.

 

 

Nową funkcjonalnością skupu coins jest także możliwość zapisania się na powiadomienia mailowe o zmianie ceny skupu coins na naszej stronie.

  

Zapisać się na powiadomienia mailowe możesz wchodząc na stronę główną skupu coins: https://supercoinsy.pl/sell-coins-offer i przechodząc na część strony zaraz pod polem do wpisania ilości sprzedawanych coins:

 

  Czekasz na zmianę ceny skupu?  

 

i kilkając ‘Zapisz się’ wyświetla się nowe okno:  

 

Zapisz się na newsletter  

 

Gdzie możesz wybrać jakiego typu informacje Cię interesują i zapisać się na otrzymywanie powiadomień, jak tylko zmienimy daną cenę.  

 

 

Ostatnią wprowadzoną przez nas funkcjonalnością jest historia ceny skupu coins. Możesz teraz sprawdzić jak zmieniała się cena na każdej platformie w FIFIE 20 i w FIFIE 19.

Wystarczy pod formularzem, gdzie jest możliwość wpisania ilości sprzedawanych coins kliknąć na „Sprawdź historię kursu coins”,

 

Sprawdź historię kursu coins

 

gdzie ustawiając interesujące Cię parametry możesz zobaczyć, jak historia naszych stawek się zmieniała.

 

Przykładowo, poniżej prezentujemy wykres ceny skupu coins na PS4 w ciągu ostatnich 3 miesięcy:

 

Przykładowy obrazek zmiany kursu coins

 

Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas zmiany zrobią korzystanie z naszej platformy jeszcze przyjemniejszym. Jeżeli masz jakiekolwiek dalsze uwagi i propozycje odnośnie dalszego rozwoju naszej strony – nie wahaj się nam ich przesłać.

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia