FIFA 23: CO TO SĄ SWAPY FGS?

 

Co roku nowa odsłona FIFY oferuje różnego rodzaju rozgrywki dla graczy pomiędzy sobą. Jednym z nich jest FIFA Global Series (FGS), w której mogą zmierzyć się elitarni gracze. Jednak te rozgrywki mają także wpływ na pozostałych graczy, bo podczas nich można zdobyć nagrody w FUT!

Na czym polega FIFA Global Series? Dlaczego powinno Cię to interesować? I co możesz na tym zyskać? Przeczytaj artykuł do końca, a dowiesz się wszystkiego na ten temat.

 

O CO CHODZI Z FGS?

FIFA Global Series to rozgrywki dla najlepszych graczy FIFY 23 na świecie. Natomiast gracze Ultimate Team będą mieli szansę zdobyć cenne nagrody za samo śledzenie rozgrywek. W zawodach weźmie udział kilkanaście drużyn esportowych m.in. FNATIC, Complexity, Heretics, ale też drużyny sponsorowane przez prawdziwe kluby piłkarskie takie jak PSG czy Manchester City. W ramach FIFA Global Series można znaleźć i oglądać różnego rodzaju mecze. Jednak w celu otrzymania nagród w FIFIE 23, należy śledzić wyłącznie zawody EA Sports Cup, które polegają na starciach dwóch na dwóch graczy.

 

CO MOŻNA ZDOBYĆ W SWAPACH FGS?

W nagrodę za śledzenie rozgrywek EA Sports Cup, gracze Ultimate Team będą mogli otrzymać tokeny, które potem będzie można wymienić na przyzwoite paczki w ramach FGS SBC. Nagrody FGS wyglądają następująco:

- za 1 token FGS można odebrać złotą paczkę premium

- za 2 tokeny FGS można odebrać złotą paczkę piłkarzy premium

- za 3 tokeny FGS można odebrać złotą paczkę piłkarzy prime

- za 4 tokeny FGS można odebrać dużą paczkę rzadkich piłkarzy

Przy tym pamiętaj, że każda z powyższych paczek będzie niewymienna, a wszystkie cztery FGS SBC będą powtarzalne i dostępne do wykonania przez okrągły rok. W ramach FIFA Global Series będzie łącznie 25 tokenów możliwych do zdobycia.

 

JAK ODEBRAĆ NAGRODY FGS?

Jeśli połączysz swoje konta EA i Twitch (na ten moment piszemy tylko o Twitch, ponieważ w aktualnym terminarzu rozgrywek YouTube nie jest uwzględniony), obejrzysz co najmniej 60 minut kwalifikującego się wydarzenia i odbierzesz swoje nagrody poprzez system nagród Twitch, to otrzymasz 1 token FGS Swaps (za każde wydarzenie możesz otrzymać tylko 1 token). Kiedy spełnisz owe warunki, to na swoim koncie Twitch otrzymasz powiadomienie o tym, że nagroda jest gotowa do odbioru. Potwierdź odbiór na Twitchu i poczekaj max. 24h, aby odebrać token FGS w FUT 23. 

Aby połączyć konta i zdobywać nagrody FGS zastosuj się do poniższej instrukcji: 

1. Połącz swoje konto EA i Twitch pod tym linkiem tutaj: https://ea.com/twitchlinking.

2. Obejrzyj min. 60 minut kwalifikującego się wydarzenia FIFA 23 Global Series pod tym linkiem tutaj: https://www.twitch.tv/easportsfifa.

3. Po otrzymaniu powiadomienia na Twitchu potwierdź odbiór nagrody i następnie odbierz swój token FGS w FUT 23 w ciągu kolejnych 24 godzin.

4. Zrealizuj swoje tokeny FGS w FUT 23 pod zakładką Wyzwań Budowania Składów.

5. Oglądaj więcej kwalifikujących się wydarzeń wg. harmonogramu, aby zdobyć więcej tokenów.

Swapy FGS są dostępne na wszystkich platformach tj. PlayStation 4 i 5, Xbox Series X/S, Xbox One, Stadia i PC. Jeśli masz więcej niż 1 platformę powiązaną z kontem EA, to token FGS zostanie przyznany na tym koncie FUT, na które zalogujesz się w 1. kolejności po potwierdzeniu odebrania nagrody na Twitchu.

 

KIEDY OGLĄDAĆ ROZGRYWKI?

Terminarz rozgrywek wygląda następująco (pamiętaj, że jest on ramowy i w trakcie trwania sezonu zostaną podane kolejne terminy wydarzeń z możliwością zdobycia nagród za oglądanie):

DATA:

TWITCH:

YOUTUBE:

17 października

tak

nie

24 października

tak

nie

31 października

tak

nie

7 listopada

tak

nie

14 listopada

tak

nie

21 listopada

tak

nie

28 listopada

tak

nie

5 grudnia

tak

nie

16 stycznia

tak

nie

18 stycznia

tak

nie

21 stycznia

tak

nie

*Aby zapewnić sobie prawo do nagród, upewnij się, że połączyłeś właściwe konto EA ze swoim kontem Twitch/YouTube i że podczas oglądania jesteś zalogowany na danym koncie platformy streamingowej.

 

O aktualnościach dotyczących FIFY 23 będziemy informować w osobnych artykułach. Dlatego jeśli spodobała Ci się ta lektura, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie:

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia