JAKIE TRYBY GRY ZNAJDĄ SIĘ W FUT 23?

 

Swego czasu gry FIFA zawierały tyle trybów, że można było je policzyć na palcach jednej ręki. Ostanie wersje gry FIFY to już zupełnie inna historia. Nadchodząca FIFA 23 ma podobno zawierać jedenaście podstawowych trybów gry. Natomiast jeden z nich, a mianowicie Ultimate Team, może oferować aż dziewięć różnych trybów! 

Jakie to tryby? Które z nich są najbardziej popularne? Co musisz wiedzieć, zanim dasz nura w FUT? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz poniżej, po prostu czytaj dalej. 

 

O CO TYLE ZAMIESZANIA?

Powiedzmy sobie to od razu — FIFA Ultimate Team to najpopularniejszy i najbardziej satysfakcjonujący tryb gry, i tak jest już od kilku dobrych lat. 

Większość graczy FIFY wybiera ten tryb, ponieważ tylko w nim można połączyć legendy piłki nożnej takie jak Pele, Maradona, Zidane z dzisiejszymi sławami np. CR7, Mbappe, Lewandowski. Ponadto możesz użyć takowej drużyny m.in. przeciwko innym graczom w turniejach online, mniej lub bardziej wymagających meczach przeciwko SI, spotkaniach z podrasowanymi zasadami w Friendlies.  Czego tu nie lubić?

Każdego roku EA dodaje nowe tryby gry do Ultimate Team, dzięki czemu gracze mogą progresować na stare i nowe sposoby. Mówi się, że FUT w FIFIE 23 ma mieć największą do tej pory paletę trybów gry do wyboru! Przyjrzyjmy się więc im bliżej.

 

CO NOWEGO W FUT?

- FUT Moments to zupełnie nowy tryb gry, który będzie pełen wyzwań, opartych na odtwarzaniu legendarnych momentów piłki. Po ich ukończeniu możesz zostać nagrodzony specjalnymi przedmiotami, paczkami, monetami i najpewniej czymś jeszcze!

- FIFA World Cup to rozszerzenie w formie darmowego DLC, które zostanie dodane do gry na pewnym etapie cyklu FUT. Będzie to tryb bazujący na Mistrzostwach Świata 2022, które odbędą się w Katarze. Dzięki czemu będziesz mógł stworzyć drużynę międzynarodowych sław z szerokiej gamy wszystkich 32 zakwalifikowanych narodów i rywalizować nim z innymi!

 

CO JEST NAJLEPSZE W FUT?

- FUT Champions to bez wątpienia tryb, którego doświadczonym graczom nie trzeba przedstawiać. To najpopularniejszy tryb w Ultimate Team, z najlepszymi nagrodami, jakie gra ma do zaoferowania. Aby wziąć udział w samych mistrzostwach, trzeba się najpierw zakwalifikować, co można robić co tydzień przez cały cykl FUT.  

- Division Rivals to przede wszystkim starcia z innymi graczami i awansowanie w rankingach. Ten tryb może posłużyć jako dobra rozgrzewka przed FUT Champions, dzięki czemu sprawdzisz swój poziom umiejętności i zdobędziesz przyzwoite nagrody. Pamiętaj, że Division Rivals to zawody sezonowe, a każdy sezon będzie trwał około sześciu tygodni. Dlatego wspinaj się po drabinie i zdobywaj coraz to lepsze nagrody!

- Squad Building Challenges (SBC) to najlepszy sposób na zdobycie jednych z najlepszych kart piłarzy w FIFA Ultimate Team, a także innych nagród. Niektóre wyzwania są bardziej opłacalne niż inne. Po zbudowaniu składu i spełnieniu wymagań trzeba przepalić karty w celu otrzymania nagród, które często zwracają się z większym zyskiem. Poza tym, jeśli masz wątpliwości z ukończeniem danego wyzwania, to sprawdź opinie społeczności na FUTBINIE lub po prostu napisz do nas. Nie ma nic gorszego niż przegapienie SBC, które idealnie wpasowałoby się do Twojej drużyny.

 

CO JESZCZE INNEGO W FUT?

- Squad Battles to tryb dla jednego gracza lub tryb kooperacyjny, który pozwala rozegrać do 40 meczów przeciwko SI każdego tygodnia. Tryb ten jest często zaniedbywany przez graczy, ale pamiętaj, że grając w Squad Battles możesz zdobyć nagrody, które koniec końców przydadzą Ci się! Jeśli więc masz trochę wolnego czasu lub po prostu masz ochotę zrobić sobie przerwę od PvP, to daj nura w ten tryb. Regularna gra jest tu jak najbardziej wskazana. 

- FUT Draft to tryb w Ultimate Team, w którym za wejście musisz zapłacić 15k FIFA Coins lub 350 FIFA Points. Gdy już to zrobisz, będziesz mógł zbudować 23-osobową drużynę, korzystając z wyboru losowych picków. Ten tryb może dać Ci szansę na grę niektórymi z najlepszych kart w grze, na które nie byłoby Cię stać w innym przypadku. Wygraj wszystkie 4 mecze, aby otrzymać najlepsze nagrody! 

- Mecze Towarzyskie oferują dziesięć rodzajów meczów tj. Publiczny Mecz Współpracy, Piłka Fortuny, Król Wzgórza, Pełne Zgranie, Zamiana, Bez Zasad, Strzały z Daleka, Główki i Woleje, Przetrwanie, Klasyczny Mecz. Każdy z nich różni się zasadami, na których możesz grać przeciwko SI, znajomym lub innym graczom. To świetny tryb, aby się odprężyć i zrelaksować, ale też sposób na zdobycie specjalnych kart, które często są oferowane przy okazji różnych promo.

- Zadania zawierają listę wyzwań, które możesz wykonać, aby zdobyć nagrody i zwiększyć postępy w danym sezonie (trwającym około 6 tygodni). W każdym sezonie FUT będzie wiele celów, które pozwolą ci zdobyć XP Sezonu FUT, lub inne nagrody, i podnieść poziom nagrody za dany sezon FUT.

 

Jak widać, w Ultimate Team można zrobić naprawdę wiele. Do tego dochodzi oczywiście możliwość edycji swojego stadionu i drużyny, ale to raczej funkcje niż tryby w FUT, więc nie wymieniliśmy ich powyżej. 

Niezależnie od tego, w jakim trybie FUT siedzisz, cel jest prosty — staraj się o najlepszą drużynę, bądź lepszy i skończ jako najlepszy. Podobnie jak w poprzednich latach, będziesz potrzebował dużo monet, aby osiągnąć ten cel, ale nie martw się na zapas, bo w końcu od tego tu jesteśmy. Wystarczy, że spojrzysz na naszą ofertę FIFA Coins 23 i wybierzesz to czego potrzebujesz. Biorąc pod uwagę ponad osiem lat doświadczenia w tym biznesie, dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Razem pomożemy Ci królować w FIFA Ultimate Team 23!

 

O aktualnościach dotyczących FIFY 23 będziemy informować w osobnych artykułach. Dlatego jeśli spodobała Ci się ta lektura, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie:

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia