FIFA 22 FUTTIES: WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED STARTEM

Promo goni promo, tak należy określić aktualną sytuację w FIFIE Ultimate Team 22 i wszystko wygląda na to, że EA zakończy tegoroczne aktualizacje FUT z przytupem. Ostatnio pojawiły się solidne plotki, że kolejnym promo po całkiem ciekawych SHAPESHIFTERS, bedzie FUTTIES! 

Czym tak naprawdę jest promocja FUTTIES? Czy jest na co czekać? Jak przygotować swój budżet? Tradycyjnie, nasza ekipa zadbała o to, żebyś nie musiał przekopywać się przez stos artykułów i zebrała wszystko na ten temat w jednym miejscu. Dlatego pozostaje nam zaprosić Cię do lektury.

 

NA CZYM POLEGA FUTTIES?

FUTTIES to specjalne promo w trybie Ultimate Team, w którym to społeczność decyduje poprzez głosowanie, które karty powinny otrzymać ulepszenie i trafić do SBC. Dodatkowo, w FIFIE 21 zostały wydane trzy drużyny składające się z najpopularniejszych kart specjalnych, które trafiły wcześniej do gry na przestrzeni miesięcy. Natomiast to właśnie owe SBC przyciągnęły największą uwagę i te karty FUTTIES możesz zobaczyć w archiwach FUTBINA pod tym linkiem tutaj: FUT 21 FUTTIES (fajne karty, prawda?).

Poza specjalnymi kartami, które EA zwykło rozdawać w paczkach (tak jak przy okazji prawie każdego innego promo), gracze FUT otrzymują porównywalną ilość kart w ramach WBS, na które będzie można zagłosować. 

Przy tym głosowanie w FUTTIES to bułka z masłem. Załóżmy, że na przykład Renato Sanches i Kante są brani pod uwagę w głosowaniu. Oba nazwiska są wtedy wyświetlane w menu przez określony czas, a Ty możesz oddać swój głos, wybierając jedną z tych kart. Następnie zawodnik z największą ilością głosów otrzyma SBC, które pojawi się w grze i Ty możesz lub nie wykonać je. 

Krótko rzecz ujmując, okazji na bardzo dobre karty na pewno nie zabraknie podczas FUTTIES i my na ten przykład nie możemy się doczekać startu promocji.

 

KIEDY POJAWI SIĘ PROMO?

Można śmiało stwierdzić, że FUTTIES to już tradycja. Event ten pojawia się niemal co roku w okresie wakacyjnym. W ostatnich dniach znany leaker FutSheriff poinformował za pośrednictwem Twittera, że promocja FUTTIES w FUT 22 trafi do gry dnia 15.07.22. Tak więc już teraz można zacierać ręce na popularne różowe karty, które pojawią się wkrótce w Ultimate Team. 

Jednak w obliczu tak sporej ilości kart, jaką EA obdarowało i nadal zamierza obdarowywać graczy FUT, warto jest też zadbać o ilość FUT 22 Coinsów znajdujących się w Twoim klubie. Doskonale wiemy, jak drogie potrafią być nowe karty (szczególnie w dniu premiery) i dlatego oprócz atrakcyjnych cen dla FIFA Ultimate Coins, oferujemy również promocje z kodami rabatowymi i nagrodami m.in. PROMOCJA SHAPESHIFTERS 4 - FUT 22.

 

PRZECIEKI ZAWODNIKÓW I WIĘCEJ!

Tak jak wspominaliśmy na początku artykułu, ostatnie FUTTIES cechowało się zebraniem najpopularniejszych kart specjalnych i ponownym wydaniem ich w paczkach, jak i tymi różowymi z SBC, na które można było zagłosować. W tym roku spodziewamy się podobnego podejścia ze strony EA, a co za tym idzie, w poniższej sekcji będziemy na bieżąco informować o wszelkich przeciekach, które zostaną ujawnione w ramach promo.

Lista aktualizacji na żywo (Live Update):

-EA dodało do gry pierwsze głosowanie na zawodników, a w koszyku znaleźli się Diaz, Wan-Bissaka i Havertz.

 

 

-W grze pojawi się dynamiczny duet zawodników z Chelesa tj. Mount i Reece James.

 

 

-Do gry ma trafić kolejny dynamiczny duet zawodników i to z Arsenalu tj. Nketiah i Smith Rowe.

 

 

O aktualnościach dotyczących FIFY 22 będziemy informować w osobnych artykułach. Dlatego jeśli spodobała Ci się ta lektura, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie:

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia