FIFA 23 ONES TO WATCH - JEDYNY PORADNIK JAKIEGO POTRZEBUJESZ

 

Nie jest niespodzianką, że tak jak w przypadku wcześniejszych edycji Ultimate Team, tak i w tej, przy której widnieje numer 23, otrzymamy niejedno promo. Pierwsze promo, jakie zostało już zapowiedziane, to Obiecujące transfery (Ones to Watch) - co z pewnością rodzi kilka pytań. 

Na czym polegają Obiecujące transfery? Co już wiadomo, a czego nie? Kiedy gracze FUT dostaną promocyjne karty? Czytaj dalej, a poznasz odpowiedzi na te i podobne pytania. 

 

O CO CHODZI Z ONES TO WATCH?

Ones To Watch dotyczą największych transferów, jakie miały miejsce latem. Karty OTW są dynamiczne, co oznacza, że w trakcie sezonu piłkarskiego mogą, ale nie muszą zostać ulepszone. Każda karta promocyjna z serii Ones to Watch ma potencjał, aby jej statystyki i overall zostały podniesione, co jest uzależnione od kilku warunków. W FIFIE 23 będzie więcej niż kiedykolwiek możliwości na to, aby dana karta promocyjna otrzymała ulepszenie — wśród nich możemy wyróżnić 3 warunki:

1. TOTW lub MOTM

Jeśli dany piłkarz otrzyma kartę specjalną na podstawie swoich wyników tj. TOTW (Team of the Week) lub MOTM (Man of the Match), to w takim przypadku jego karta OTW zostanie ulepszona do oceny nowej karty z drużyny tygodnia lub piłkarza meczu.

2. Wins to Watch

Jeśli drużyna danego piłkarza wygra 3 z 8 kolejnych meczów w swojej lidze, począwszy od 30 września, to jego karta zostanie jednorazowo ulepszona. Przy tym warto pamiętać, że ów zawodnik nie musi brać udziału w danym meczu, aby jego statystyki zostały podniesione (wystarczy, że jego drużyna wygra określoną ilość spotkań). 

3. Nations to Watch (nowość)

Jeśli reprezentacja danego piłkarza wygra 1 mecz na Mistrzostwach Świata FIFA 2022, to jego karta zostanie jednorazowo ulepszona. Tak jak w przypadku Wins to Watch, ów zawodnik nie musi brać udziału w danym meczu, aby jego statystyki zostały podniesione. 

 

FAKTY I PRZECIEKI DOT. KART PIŁKARZY

W ubiegłym roku w FIFIE 22, w Ones To Watch pojawiło się łącznie 35 kart, a w tym 14 w 1. drużynie OTW, 14 w 2. drużynie OTW, 5 w SBC i 2 w zadaniach (Objectives) - pełną listę tych kart możesz zobaczyć na FUTBINIE pod tym linkiem tutaj: FIFA 22 Ones to Watch. Natomiast w tym roku ze względu na sporą ilość głośnych transferów spodziewamy się jeszcze większej ilości piłkarzy, którzy znajdą się w gronie OTW. Co za tym idzie, pojawiły się już karty, które zostały oficjalnie potwierdzone i niżej prezentujemy wszystkie z nich: 

 

Znany leaker @FutSheriff powtórzył słowa EA i opublikował 4 piłkarzy OTW, którzy na pewno trafią na boiska Ultimate Team tj. Erling Haaland (Manchester City), Darwin Núñez (Liverpool), Rahim Sterling (Chelsea), Richarlison (Tottenham).

 

 

Inny leaker @FUTZONEFIFA donosi, że Robert Lewandowski (FC Barcelona) i Sadio Mané (Bayern Monachium) również dołączą do puli Obiecujących transferów, co na pewno ucieszy wielu graczy FUT. 

Kto jeszcze dołączy do OTW? Tego lata było wiele głośnych transferów i dlatego wytypowaliśmy dla Was potencjalnych piłkarzy, którzy również mogą zasilić szeregi Ones to Watch w FUT 23, a są to: Gabriel Jesus (Arsenal), Casemiro (Manchester United), Antony (Manchester United), Tchouameni (Real Madyt), Raphinha (FC Barcelona), Paul Pogba (Juventus), Paulo Dybala (AS Roma), Matthijs de Ligt (Bayern Monachium) i Timo Werner (RB Leipzig).

 

SPOSOBY NA ZDOBYCIE PROMOCYJNYCH KART

Jednym ze sposobów na zdobycie karty OTW (niewymiennej) w FUT 23, jest zamówienie w przedsprzedaży FIFY 23 w edycji Ultimate przed 30. września — dzięki czemu paczka z randomową kartą Ones to Watch zostanie przyznana przez EA już w dniu premiery!  

Kolejnym sposobem jest baczne obserwowanie SBC i zadań w trakcie trwania promo, bo na pewno znajdziemy tam kilka takich kart. 

Innym wyjściem jest otwieranie paczek, zanim promo Ones to Watch dobiegnie końca — dzięki czemu można dać sobie szanse na trafienie kart promocyjnych. 

Najlepszym sposobem na pozyskanie konkretnej karty z puli Obiecujących transferów jest bezpośredni zakup jej na rynku transferowym. Przy tym nie zapomnij odwiedzić naszego sklepu i skorzystać z promocyjnej oferty na FIFA Coins 23, bo jak to mamy w zwyczaju, przy okazji niemal każdego promo oferujemy specjalne zniżki i ciekawe konkursy.

 

KIEDY POJAWI SIĘ PROMO?

EA potwierdziło już, że promo Ones to Watch wystartuje w piątek, 30 września, czyli tego samego dnia co światowa premiera FIFY 23. Karty 1. drużyny OTW pojawią się w paczkach FUT o godz. 19:00 (UTC+2). 

W poprzednich latach OTW trwało przez dwa tygodnie, gdzie 2. drużyna OTW pojawiła się tydzień później niż ta 1. Spodziewamy się, że tak samo będzie w tym roku, ale nie jest to jeszcze potwierdzone na ten moment. 

 

O aktualnościach dotyczących FIFY 23 będziemy informować w osobnych artykułach. Dlatego jeśli spodobała Ci się ta lektura, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie:

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia