Czy kupowanie FIFA Coins jest bezpieczne?

 

Kupowanie FIFA Coins na SuperCoinsy jest bezpieczne. Dzięki naszemu 8-letniemu doświadczeniu w sprzedaży monet do FUT doskonale znamy swoją branżę i wiemy, jak dokonać transferu w sposób bezpieczny dla konta użytkownika. Świadczą o tym setki wystawionych opinii przez naszych klientów, które można sprawdzić na przykład TUTAJ.

 

W ciągu ostatnich miesięcy nie zanotowaliśmy żadnego zgłoszenia wykrycia transferu monet u klienta kupującego coinsy.

 

Nie warto kupować coinsów od początkujących sprzedawców, ponieważ jeśli ktoś przeniesie monety nieumiejętnie, to naraża się na zostanie ukaranym za to przez EA. Karami, jakie można dostać w przypadku wykrycia transferu są wyzerowanie konta, lub blokada rynku transferowego w grze.

 

Na przestrzeni lat EA ulepsza swoje metody wykrywania transferów coins. Ponieważ wykonujemy setki transakcji dziennie, jesteśmy w stanie szybko wychwycić zmiany. Jeśli w poprzednich edycjach FIFY pojawił się ban, to natychmiast ulepszaliśmy swoje metody tak, aby bany się nie powtórzyły. Dało to bardzo dobry efekt, ponieważ w FIFIE 22 nie zanotowaliśmy jeszcze żadnego wykrycia transferu w przypadku zakupu coins.

 

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia