JAK NAJTANIEJ KUPIĆ FIFĘ 23?

 

FIFA 23 to szereg nowości pod kątem rozgrywki i zawartości. W artykule pt. „FIFA 23: CO NOWEGO PRZYNIESIE TEGOROCZNA FIFA?” wyjaśniamy punkt po punkcie, czego można się spodziewać po nowej FIFIE. W skrócie jest na co czekać. Jednak z roku na roku cena nowej FIFY przybiera na masie. 

Ile więc trzeba będzie wyłożyć za FIFĘ 23? Jaką edycję wybrać? Gdzie i jak najtaniej ją kupić? Wszystkie odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej. 

 

PORÓWNANIE WERSJI FIFY 23

Przed zakupem najnowszej FIFY trzeba zdecydować się pomiędzy edycją standardową a Ultimate. W poniższej tabeli zamieściliśmy wszystkie korzyści, na jakie można liczyć i obok zaznaczyliśmy które z nich można otrzymać w danej edycji FIFY 23: 

Korzyści

Standardowa

Ultimate

Karta piłkarza z pierwszej drużyny tygodnia (niewymienna)

Karta Kyliana Mbappé na wypożyczeniu (5 meczów)

Karta Ambasadora FUT na wypożyczeniu do wyboru tj. Davies, Son, Vinícius Jr. (3 mecze)

Miejscowy talent w trybie kariery

Piłkarz “Obiecujące transfery”

4600 FIFA Points

Karta Bohatera FUT (niewymienna) — w ramach przedsprzedaży

Dostęp na 3 dni przed premierą — w ramach przedsprzedaży

Jak więc widać, edycja Ultimate (szczególnie w ramach przedsprzedaży) ma sporo do zaoferowania. Najbardziej kuszące mogą być korzyści płynące z wcześniejszego dostępu na 3 dni przed premierą i 4600 FIFA Points. Za te punkty można zakupić mnóstwo paczek lub zagrać w Drafcie, żeby otrzymać jeszcze więcej nagród na wczesnym etapie gry w FIFA Ultimate Team! Jeśli nie zależy Ci jednak na tego rodzaju bonusach i 2 specjalnych kartach (tj. 1x OTW i 1x Bohater FUT), to najpewniej lepszym wyborem okaże się standardowa edycja gry, która jest tańsza od edycji Ultimate. 

 

DETALICZNE CENY FIFY 23

Jeśli już o cenach mowa, to detaliczne ceny najnowszej kopanki, jakie ogłosiło EA, mogą niektórych powalać z nóg. Pełne zestawienie cen względem platform i edycji gry wygląda następująco:

Platforma

Edycja Standardowa

Edycja Ultimate

PlayStation 4

299,00 zł

449,90 zł

PlayStation 5

349,90 zł

449,90 zł

Xbox One

299,00 zł

449,90 zł

Xbox Series S/X

349,90 zł

449,90 zł

PC i Stadia

299,00 zł

399,90 zł

Powyższe ceny FIFY znajdziemy w większości stacjonarnych sklepów i tych cyfrowych np. PlayStation Store, Microsoft Store, Origin, Steam, Epic itd. Na szczęście istnieją sposoby, aby nie płacić pełnej sumy za najnowszą kopankę i pozyskać ją w promocyjnej cenie. Jakie to sposoby? Już tłumaczymy. 

 

ZNIŻKI I RABATY NA FIFĘ 23

Istnieje więcej niż jeden sposób, aby pozyskać FIFĘ 23 taniej niż za regularne stawki, które podaliśmy w powyższym zestawieniu. Wśród tych sposobów możemy wyróżnić 4 główne:   

- Oferta lojalnościowa (rabat 10%)

Gracze FIFY 22, którzy planują złożyć przedpremierowe zamówienie na FIFĘ 23 w wersji Ultimate, mają prawo do ekskluzywnej zniżki, o ile oferta jest dostępna w ich regionie. Nie musisz się do niczego zapisywać, a oferta obowiązuje zarówno na konsolach, jak i w Origin.

a) Aby uzyskać zniżkę na PlayStation lub Xbox, uruchom FIFĘ 22 na swojej konsoli i wybierz opcję „Pre-Order FIFA 23”, widoczną na głównym ekranie. Następnie zostaniesz przekierowany do sklepu konsoli, gdzie musisz wybrać edycję Ultimate i potwierdzić zakup, jeśli wyświetla się tam obniżona cena gry.

b) Aby uzyskać zniżkę na PC w Origin, przejdź do swojego Origin, zaloguj się na swoje konto, na którym grałeś w FIFĘ 22 i w oknie „szukaj” wpisz frazę "FIFA 23". Następnie powinieneś zobaczyć opcję zakupu lojalnościowej edycji Ultimate dla FIFY 23. Jeśli tak się stanie, to wybierz tę opcję i dokonaj płatności.

- Zniżka w ramach członkostwa EA Play (rabat 10%)

Abonenci EA Play płacą o 10% mniej przy zakupach cyfrowych, a w tym FIFA Points, FIFA 23 i inne tytuły od EA. Zniżka obowiązuje dla obu edycji tj. standardowej i Ultimate, oraz wszystkich platform. Dodatkowo jak członek EA Play, otrzymasz wczesny 10h dostęp do gry na 3 dni przed premierą.

Aby uzyskać 10% rabatu w ramach EA Play, otwórz swój sklep PlayStation, Xbox, Origin lub Steam i w oknie „szukaj” wpisz frazę "EA Play". Następnie zasubskrybuj plan podstawowy na min. 1 miesiąc. Kolejno na tym samym koncie wyszukaj frazę „FIFA 23”, wybierz jedną z edycji i dokonaj zakupu po obniżonej cenie.

- Zniżka w ramach członkostwa EA Play Pro tylko na PC: Origin (rabat 100%, ale dostęp do gry można utracić wraz z wygaśnięciem subskrypcji)

Gracze PC, którzy są członkami EA Play Pro lub zamierzają się nimi stać, otrzymają bezpłatny dostęp do nieograniczonej kolekcji gier od EA, w tym do FIFY 23 w wersji Ultimate. Koszt takiej subskrypcji to 59,90 zł/miesiąc i 419,90 zł/rok. 

Aby otrzymać dostęp do FIFY 23 w ramach EA Play Pro, wykup subskrypcję EA Play Pro dla swojego konta Origin. Następnie 27.09.22 wyszukaj frazę „FIFA 23” na swoim Origin, wybierz wersję Ultimate i graj tak długo jak aktywna będzie Twoja subskrypcja EA Play Pro.

- FIFA 23 w promocyjnych cenach tylko na supercoinsy.pl

Wbrew realiom rynkowym, nasz serwis oferuje FIFĘ 23 w najatrakcyjniejszych cenach! Przy tym radzimy posiadać członkostwo EA Play na min. 1 miesiąc i zakupić u nas FIFĘ 23 z dopiskiem „ze zniżką EA Play”. W ten sposób zapłacisz nieco ponad 300 zł za wersję Ultimate i trochę ponad 200 zł za wersję standardową. Do tego zawsze możesz użyć naszego kodu rabatowego: „SUPER” i obniżyć cenę o dodatkowe 5% - taniej już się nie da!

Aby zakupić FIFĘ 23 w promocyjnej cenie u nas, przejdź pod ten link tutaj: FIFA 23 - KODY PSN. W razie pytań odwiedź nasz Live Chat. 

 

O aktualnościach dotyczących FIFY 23 będziemy informować w osobnych artykułach. Dlatego jeśli spodobała Ci się ta lektura, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie:

deliver
Sprawdź

Status swojego zamówienia lub zlecenia